Choroby nie omijają gwiazd. Na co chorują znani i lubiani?

Mają karierę, sławę i pieniądze. Ich życie wydaje się być usłane różami. Nie zawsze tak jest. Gwiazdy również zmagają się z problemami zdrowotnymi.
/ 26.10.2018 10:08

Często wydaje nam się, że życie gwiazd to niekończące się przyjęcia, sesje zdjęciowe i wyjścia na czerwony dywan. Przyglądamy im się, kiedy pozują na ściankach. Zawsze w efektownych kreacjach, perfekcyjnych makijażach i idealnych fryzurach. Uśmiech niemal nie schodzi z ich twarzy. Często ten uśmiech skrywa poważne problemy...

Choroby gwiazd

Kiedy zachoruje znana osoba, ma dwa wyjścia: albo ukrywać swoją chorobę przed mediami, albo poinformować opinię publiczną o swoich problemach zdrowotnych. W dzisiejszych czasach wiele gwiazd decyduje się o nich opowiedzieć. Narzędziem nierzadko są nie tylko tradycyjne media, ale również portale społecznościowe. Dzięki nim gwiazdy mogą liczyć na wsparcie swoich fanów, które - jak wielu celebrytów przyznaje już po fakcie - jest nieocenione w czasie zmagania się z problemami zdrowotnymi. Na co chorują polskie i zagraniczne gwiazdy? Dowiedz się z kolejnych stron galerii!

Przeczytaj:
„Kiedy pomyślę, że ta choroba zmogła Anię Przybylską, to dostaję dreszczy” - przypominamy wywiad Kory
„Żyłam w ciągłym strachu, że ktoś mnie zdemaskuje” – Mariah Carey wyjawiła, że zmaga się z ciężką chorobą

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/22.08.2019 15:56
Poszaleć można z tymi reklamami. Nie będę więcej wchodzić na waszą stronę!! Przeginacie!!!
/03.12.2018 18:59
Za mało reklam na stronie!!!!