Małgorzata Rozenek zdradziła tajniki diety. Co je, by mieć taką figurę?

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej diety fot. ONS
Prezenterka może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Co je, by tak wyglądać?
Marta Kosakowska / 31.01.2019 10:37
Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej diety fot. ONS

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Prezenterka stacji TVN może pochwalić się nienaganną, wysportowaną sylwetką, która jest obiektem westchnień mężczyzn i zazdrości kobiet. Swój wygląd zawdzięcza ciężkiej pracy. Bardzo dba nie tylko o aktywność fizyczną, ale również o dietę. Zdradziła, co składa się na jej jadłospis!

Wegetariańska dieta Małgorzaty Rozenek

Czy figura Małgorzaty Rozenek to zasługa restrykcyjnej diety? Nic z tych rzeczy! Gwiazda odżywia się racjonalnie, jednak jej w jej menu nie ma mięsa. Od kilku lat jest na diecie wegetariańskiej, na którą zdecydowała się zarówno ze względów zdrowotnych, jak i światopoglądowych.

- Decyzja ta wynikała ze świadomości tego, jaki wpływ ma zła dieta na moje zdrowie. Gdy zaczęłam mówić publicznie o tym, że nie jem mięsa, wiele osób zaczęło zadawać pytania: Jak? Dlaczego? Po co? (...) Aspekty moralne i zdrowotne to dwie główne kwestie motywujące ludzi do niespożywania produktów pochodzących od zwierząt
- pisze na swoim blogu rozenekmajdan.com.

Wykluczenie mięsa z diety był dopiero początkiem zmian, które Małgorzata Rozenek zaczęła wprowadzać w swoim życiu. Kolejne kroki to: wyeliminowanie przetworzonego cukru oraz stopniowe ograniczanie nabiału.

Gwiazda wyznała, że dzięki tym zmianom jest bardziej świadoma tego co, je, czyta etykiety produktów, a na jej talerzu pojawiają się wyłącznie dania, które naprawdę służą zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Przechodzisz na dietę wegetariańską? Pamiętaj o tym!

Podkreśliła również, że dieta wegetariańska - ze względu na małą zawartość kalorii - sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki. Gwiazda zaznacza, że również dieta wegetariańska powinna być zrównoważona, a w jadłospisie powinny pojawić się starannie dobrane zamienniki mięsa.

Efekty? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia Małgorzaty Rozenek w bikini, które regularnie pojawiają się na Instagramie prezenterki.

My jesteśmy pod wrażeniem!

Więcej o Małgorzacie Rozenek:
Jak wyglądała Małgorzata Rozenek i inne gwiazdy 10 lat temu? #10YearsChallenge!
Małgorzata Rozenek da milion złotych temu, kto jest w stanie podważyć jej wiek

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA