Kinga rusin w koronkowej kreacji fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

Kinga Rusin przekazuje na WOŚP "Polską kreację roku 2016"

Weźmiecie udział w licytacji?
Edyta Liebert / 13.01.2017 10:09
Kinga rusin w koronkowej kreacji fot. ONS.pl/ kolaż polki.pl

"Moja najpiękniejsza suknia EVER!" - zachęca Kinga Rusin na Instagramie każdą fankę mody do licytowania kreacji, w której zadebiutowała na Balu TVN. Podobnie jak zaprzyjaźnione z nami marki, przekazała ją na szczytny cel: WOŚP!

Licytuj charytatywnie! Torebka od Sabriny Pilewicz, szpilki Anety Kręglickiej - zobacz nasze licytacje na Polki.pl

Możesz wylicytować kreację Kingi Rusin dla WOŚP

Niemalże 5 miesięcy temu odbył się Bal Fundacji TVN, na którym zdecydowanie najjaśniej błyszczała wówczas Kinga Rusin - zdecydowała się na koronkową suknię projektu uwielbianego przez polskie gwiazdy duetu Paprocki & Brzozowski. Kreacja podkreślała sylwetkę, opinała biodra, wysmuklała talię. Była kobieca, seksowna, elegancka. Do niej Kinga Rusin dopasowała czerwone dodatki i czuła się w niej jak gwiazda.

Rusin wystawia na aukcję cenną kreację

W unikatowej sukni Rusin wyglądała jak królowa balu, a media nie szczędziły jej pochlebstw i komplementów. Dlatego też dziennikarka zdecydowała się na przekazanie koronkowego arcydzieła na licytację charytatywną dla WOŚP.

Zobacz, co udało się kupić i zrobić przez 25 lat WOŚP!

Prezenterka, która niedawno wróciła ze swojej "podróży życia" zapowiedziała, że sama będzie licytować kreację (choć prawdopodobnie już nigdy nie założy jej ponownie) i zaprosiła internautów do wzięcia udziału w licytacji.

Nie ma takiej drugiej na świecie! Okrzyknięta polską kreacją roku 2016! Dla mnie bezcenna, ale mam nadzieję, że na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy osiągnie zacną kwotę. Sama też zamierzam wziąć w niej udział 😃. Zapraszam serdecznie!

Licytować można na stronie WOŚP.