WOŚP fot. kolaż Polki.pl

Polki.pl dla WOŚP 2017 - Aukcje - Pomagamy

Licytuj na naszych aukcjach i pomóż nam wesprzeć tegoroczny WOŚP. Tak się łączy przyjemne z pożytecznym!
Joanna Mroczkowska / 26.01.2018 10:24
WOŚP fot. kolaż Polki.pl

Licytuj dla WOŚP z Polki.pl

To są absolutnie unikatowe rzeczy! Niby buty, ale te - z autografem! Torebka? Ze specjalnym liścikiem! Tylko teraz, z okazji 25. finału WOŚP, tylko na aukcjach, które wspiera nasz, redakcyjny sztab!

Aukcje WOŚP 2018. Wybrałyśmy 13 najciekawszych licytacji na Allegro. Sprawdź, o co warto powalczyć!

Ceny niebywale atrakcyjne! I bądźcie hojni - pieniądze idą dla WOŚP. Czyli dla nas wszystkich!

Zobacz, co udało się kupić i zrobić przez 25 lat WOŚP!

Marka Badura przekazała na nasze aukcje dla WOŚP czerwone szpilki z kolekcji zaprojektowanej przez Anetę Kręglicką. Sama gwiazda napisała również odręczny liścik z autografem dla najlepszej licytatorki.

Szpilki Badura z kolekcji Anety Kręglickiej + autograf.

Zaś Marlu przekazała coś niezwykłego. Welurowy garnitur zaprojektowany specjalnie dla Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Bordowy komplet jest jedyny w swoim rodzaju!

Garnitur uszyty dla Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Marlu
fot. Notka od marki Marlu

Marka BabyLiss, której w Polsce ambasadorką jest Agnieszka Cegielska przekazała fantastyczny depilator z autografem gwiazdy. Cena wywoławcza zaledwie 100 złotych! Koszt depilatora w sklepie to ok. 1500 złotych (!)

Licytuj wyjątkowy depilator z autografem Agnieszki Cegielskiej

Joanna Przetakiewicz specjalnie na naszą aukcję WOŚP przekazała Czerwony kombinezon La Manii, model który miała na sobie Joanna Krupa podczas rozdania nagród Kobiety Roku Glamour.

Licytuj kombinezon LA MANIA już od 100 zł

Joanna Krupa
fot. ONS.pl

Wymarzona torebka od projektantki

Ale to nie wszystko! Dzięki uprzejmości Sabriny Pilewicz możecie wesprzeć 25. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując czerwoną (jakże WOŚPową :) torebkę jej projektu. Wyjątkowy model z kolekcji SP x Martini doskonale sprawdzi się w karnawale, ale nie tylko. W końcu czerwień jest ponadczasowa! Cena wywoławcza? Jedyne 100 złotych!

Piękna torebka projektu Sabriny Pilewicz.

Sabrina Pilewicz
Czerwona torebka Sabriny Pilewicz, którą możesz wylicytować na naszych aukcjach WOŚP

Obraz a może... zdjęcie dziecka na okładce!

- Pani Ewa Wiśniewska zadzwoniła sama do sztabu, powiedziała, że bardzo szanuje Jurka Owsiaka i chciałaby wesprzeć WOŚP bardziej, niż tylko datkiem do puszki - opowiada Magda Klimkowska, redaktorka naczelna Polki.pl, która jest jednocześnie odpowiedzialna za sztab #3695 działający w naszym wydawnictwie.
- Aktorka powiedziała, że chce nam przekazać obraz. Dostała go od jednego z fanów! I ma nadzieję, że się komuś spodoba. Moim zdaniem jest uroczy! To może być np. świetny pomysł na prezent na Dzień Babci, który już całkiem niedługo!

Licytuj portret Ewy Wiśniewskiej dla WOŚP.

WOŚP
Od lewej: welurowy garnitur Marlu, torebka Sabrina Pilewicz, czerwone szpilki Badura z kolekcji Anety Kręglickiej, portret Ewy Wiśniewskiej - kolaż Polki.pl

Dla rodziców, cioć czy dziadków maluszków aukcja WOŚP to szansa na coś, czego nie można normalnie kupić! Zwycięzca tej aukcji może mieć pewność, że zdjęcie jego dziecka będzie na okładce najlepszego magazynu dla rodziców w Polsce! Ale to musi być duma zobaczyć swoją córkę czy syna na czerwcowej okładce „Mamo, To Ja”.
- Pomyślałyśmy, że to będzie wspaniały prezent na Dzień Dziecka, pamiątka na całe życie i jednocześnie pomoc dla dzieci, które ratuje WOŚP - tłumaczy Ola Sokalska, pomysłodawczyni akcji, redaktorka „Mamo, To Ja”.

Wylicytuj sesję okładkową w "Mamo, To Ja".

wosp