Związek - jak znaleźć partnera

Związek - jak znaleźć partnera fot. Fotolia
Masz już dość bycia singielką? Sprawdź, jak poznać faceta! Przedstawiamy 5 najlepszych sposobów. Przekonaj się sama!
/ 14.09.2016 04:30
Związek - jak znaleźć partnera fot. Fotolia

Życie w pojedynkę przez długi czas może stać się prawdziwym utrapieniem. Pragnienie wejścia w związek jest zupełnie naturalne, dlatego nie należy go uznawać za wyraz naszej słabości. Każdy człowiek potrzebuje bliskości ukochanej osoby, z którą może dzielić swoje radości i smutki.

Bycie singielką z dnia na dzień przestaje cię coraz mniej cieszyć? Z tęsknotą spoglądasz na rozkochane w sobie pary? Chciałabyś poznać interesującego mężczyznę, z którym mogłabyś się związać? Sprawdź, jak tego dokonać!

5 zachowań kobiet, które rujnują związek

1. Uzbrój się w cierpliwość

Znalezienie osoby, z którą można stworzyć szczęśliwy i stabilny związek, nie jest proste. Zdarzają się przypadki, że uczucie spada na nas jak grom z jasnego nieba, ale zazwyczaj poszukiwania trwają bardzo długo. Nawet jeśli twoja potrzeba związania się z kimś jest ogromna, musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie szukaj partnera na siłę. Uwikłanie się w pierwszą lepszą relację może być dla ciebie bardzo zgubne...

2. Uwierz we własne możliwości

Pierwszym krokiem na drodze do poznania fajnego faceta jest uwierzenie we własne możliwości. Powinnaś być świadoma swoich mocnych stron i wiedzieć, jak umiejętnie je wyeksponować. Przestań koncentrować się na mankamentach – one jedynie cię ograniczają. Jeśli będziesz pewna swojej wartości, znacznie szybciej znajdziesz swoją drugą połówkę. Nie bądź wobec siebie zbyt krytyczna. Każdy z nas popełnia błędy, dlatego warto podejść do swoich potknięć z dystansem.

3. Pozbądź się uprzedzeń

Bardzo chciałabyś być z kimś w związku, ale obawiasz się, że kolejny mężczyzna złamie ci serce? Z takim podejściem na pewno nikogo nie znajdziesz. Przykre doświadczenia miłosne wywierają destrukcyjny wpływ na naszą psychikę, ale nie możemy pozwolić, aby myśl o nich nami zawładnęła. Musisz pozbyć się uprzedzeń i uwierzyć, że istnieją na świecie mężczyźni, z którymi można utrzymać udaną relację partnerską. Wystarczy dobrze poszukać.

4. Odwiedzaj miejsca, w których dobrze się czujesz

Lubisz tańczyć? Idź ze znajomymi na imprezę! Klub to miejsce, w którym łatwo nawiązać nowe znajomości. Jeśli wolisz kino czy teatr, nie zwlekaj i jak najszybciej zakup bilet. Tam też możesz spotkać ciekawego mężczyznę, w dodatku o zainteresowaniach zbliżonych do twoich. Jednym słowem odwiedzaj miejsca, w których czujesz się komfortowo. Pod żadnych pozorem nie rezygnuj ze spotkań ze znajomymi. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wraz z nimi będzie ktoś, kto wpadnie ci w oko. Raz na zawsze musisz zapomnieć o samotnych wieczorach spędzonych w domu. Przesiadywanie w nim na pewno nie zwiększy twoich szans na znalezienie partnera...

5. Zapisz się na jakiś kurs

Chciałabyś nauczyć się nowego języka? A może do tej pory nie zrobiłaś prawa jazdy? Nie zwlekaj i jak najszybciej zapisz się na kurs! Istnieje duża szansa, że poznasz na nim swojego potencjalnego partnera. Jeśli ktoś wzbudzi twoje zainteresowanie, nie czekaj na jego ruch. Niewinny uśmiech lub pytanie, jak podobają mu się zajęcia, mogą sprawić, że facet nabierze śmiałości i zaprosi cię na randkę. 

6. Załóż konto na portalu randkowym

Uważasz, że poszukiwanie drugiej połówki przez Internet nie jest dla ciebie? Jesteś w dużym błędzie! Wirtualny świat daje szansę na wejście w związekMnóstwo szczęśliwych par poznało się drogą online. Nie czekaj i załóż konto na którymś z portali randkowych. Pamiętaj, aby zachować ostrożność. Nie podawaj swoich danych personalnych, a jeśli już umówisz spotkanie, poinformuj o tym zaufaną osobę. Nie masz pewności, jakie intencje ma mężczyzna, którego chcesz poznać w realu. 

Jak znaleźć miłość w Internecie?

Redakcja poleca

REKLAMA