Mężczyźni, którzy noszą te imiona, są najwierniejsi. Przedstawiamy listę 8 imion

para zakochanych fot. Fotolia
Gratulujemy partnerkom wszystkich Adamów i Tomków! Jakie imiona noszą wierni mężczyźni?
/ 15.01.2019 15:51
para zakochanych fot. Fotolia

Pewnie zauważyłaś, że wszystkie Karoliny są dociekliwe i sympatyczne, a każda Marta twardo stąpa po ziemi. To wcale nie jest przypadek. Słownik znaczenia imion szczegółowo objaśnia wady i zalety oraz definiuje cechy osobowości, które wiążą się z poszczególnymi imionami.

Na tej podstawie wyodrębniłam listę mężczyzn, którzy zgodnie ze słownikiem są najwierniejsi i najbardziej oddani swoim partnerkom. Czy zgadzacie się z tymi opisami?

Adam

Adam jest mężem i ojcem idealnym. Kocha swoją wybrankę całym sercem, poświęca się dla rodziny i nie jest skory do zdrad. To typowy tradycjonalista, ale jego partnerka może cieszyć się stabilizacją i bezpieczeństwem u jego boku. Osobom postronnym Adam wydaje się szorstki, ale jego najbliżsi dobrze wiedzą, jak bardzo ich kocha - tylko im okazuje swoją czułość.

Cezary

Każdy Cezary to mężczyzna wierny i solidny, na którym w 100% można polegać. Jest stały w uczuciach, a jego kręgosłup moralny nie pozwala mu nawet na niewinne flirty z innymi kobietami. Partnerka Cezarego zawsze może spać spokojnie - to krystalicznie uczciwy człowiek.

Damian

Damian jest wierny, ale przy tym również mocno zazdrosny. Ponieważ lojalność to dla niego najważniejsza cecha, czasem może zachowywać się bardzo nieufnie wobec swojej partnerki. Jeśli nie będzie dawać mu podstaw do podejrzeń, uspokoi się i stworzy z nią stabilny związek.

Jacek

Niemal każdy Jacek przeżywa w młodości wiele miłosnych przygód. Jego otoczenie nie wierzy wtedy, że kiedykolwiek będzie w stanie się ustatkować. Wszystko zmienia się diametralnie, gdy Jacek spotyka wreszcie tę jedyną. Wtedy staje się wiernym i oddanym partnerem, nawet jeśli nadal lubi niegroźnie poflirtować z innymi kobietami.

Jan

Jan jest stabilny i pewny w każdej dziedzinie życia - również w miłości. Ceni tradycję, więc poligamia nie jest dla niego! Zawsze będzie bezgranicznie oddany i wierny jednej kobiecie.

Łukasz

Każdy Łukasz jest niezwykle rodzinnym człowiekiem. Ma duży szacunek do zasad, dlatego nigdy nie zdradzi swojej kobiety. To poszanowanie reguł często ratuje go z wielu dwuznacznych sytuacji. Łukasz jest bardzo odpowiedzialny i stabilny uczuciowo.

Michał

Michał miewa chwiejne nastroje, ale jedyne czego można być pewnym, to jego nieskazitelnej moralności. Nie toleruje zdrad i głośno je potępia. Nadrzędną cechą męskości jest jego zdaniem wierność. Nawet jeśli codzienność z Michałem bywa trudna, nigdy nie znajdzie on sobie kochanki.

Tomasz

Gdy Tomasz ślubuje wierność, przysięgi dotrzyma do grobowej deski. Bierze pełną odpowiedzialność za swoje słowa oraz czyny. Świetnie podchodzi do obowiązków ojcowskich. Jeśli odkryje zdradę partnerki, nie potrafi jej wybaczyć.

To też może cię zainteresować:Mężczyźni o tych imionach są najlepszymi kochankami9 kobiecych imion, za którymi kryje się największy temperament seksualny!

Redakcja poleca

REKLAMA