MASAŻ PROSTATY: jak szybko podniecić mężczyznę

para w łóżku fot. Fotolia
Prostata jest często nazywana męskim punktem G - jej pobudzanie może doświadczyć facetowi dużo rozkoszy! Przed tego rodzaju pieszczotami, w odróżnieniu od seksu analnego, nie trzeba wykonywać lewatywy.
/ 10.10.2017 14:03
para w łóżku fot. Fotolia

Chociaż sformułowanie „masaż prostaty” kojarzy się co najwyżej z medycznym nazewnictwem i przywodzi na myśl nazwę niezbyt przyjemnego zabiegu, w rzeczywistości może być ciekawym pomysłem na podniecającą grę wstępną. Z pewnością zaskoczysz tym swojego mężczyznę, a przy okazji zafundujesz mu niezapomniane doznania! Prostata jest często nazywana męskim punktem G - przy odpowiedniej stymulacji jej pobudzanie może doświadczyć facetowi dużo rozkoszy! Masaż prostaty to również zabieg medyczny, wspomagający diagnostykę schorzeń tego gruczołu. My jednak zajmiemy się tą techniką w wydaniu seksualnym ;-) Dodatkowe plusy? Jego wykonywanie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty!

Nietypowe pieszczoty: jak wykonać masaż prostaty?

Ponieważ masaż prostaty polega (w dużym uproszczeniu) na wsunięciu palca w odbyt, wiele osób obawia się go z przyczyn higienicznych. Przed tego rodzaju pieszczotami, w odróżnieniu od seksu analnego, nie trzeba jednak wykonywać lewatywy. Palec nie sięgnie aż tak głęboko, jak penis przy penetracji odbytu.

  • Ten pierwszy raz może odbyć się pod prysznicem. Będzie o wiele łatwiej, a kwestie higieny nie będą was aż tak zajmować.
  • Masaż prostaty należy rozpocząć od małej rozgrzewki - pieść jego penisa i jądra. Natychmiastowe rozpoczęcie gry wstępnej od poszukiwań gruczołu krokowego, może wyjść dość zaskakująco ;-) Przy dalszym etapie pieszczot, gdy już będziesz intensywnie stymulować prostatę, nie zapominaj też o pieszczeniu członka i jego okolic.
  • Użyj lubrykantu. Masaż prostaty „na sucho” może stać się nieprzyjemny. Wystarczy kropelka środka nawilżającego wyciśnięta na palec!
  • Pamiętaj, że twój facet musi być rozluźniony. Jeśli będzie czuć się spięty, mięśnie odbytu staną się zaciśnięte, nawet jeżeli on nie będzie zdawał sobie z tego sprawy...

​Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

  • Ostrożnie wprowadź palec/palce do odbytu partnera. Zagłębiaj się powolutku. Gruczoł znajduje się na głębokości około 4-6 cm i w dotyku przypomina nieco orzech włoski.
  • Jak pieścić prostatę? Podobnie jak w przypadku łechtaczki, nie jest ona magicznym guziczkiem, który należy przyciskać ;-) Metodą prób i błędów testuj ruchy różnego rodzaju. Delikatnie głaszcz gruczoł, muskaj go, lekko wibruj palcem, zataczaj nim kółka, wykonuj ruch przywołujący... Bądź ostrożna! Bardzo łatwo zadać ból, dotykając prostaty zbyt mocno.

​Jak zrobić striptiz?

  • Masaż prostaty wcale nie musi być elementem gry wstępnej. Wielu facetów lubi go bezpośrednio po wytrysku.
  • W wersji zaawansowanej ten rodzaj pieszczot pozwala też na włączenie do zabawy wibratora, zatyczki analnej albo języka. Gdy facet jest bardzo rozluźniony, możliwe jest oralne pieszczenie gruczołu!

Czytaj więcej na temat erotyki

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA