seks fot. Adobe Stock

Jak zadowolić mężczyznę - 5 rzeczy, które faceci uwielbiają w łóżku

Nie wiesz, jak zadowolić mężczyznę w sypialni? Podpowiadamy, co zrobić, aby doprowadzić go do wrzenia! Sprawdź!
/ 11.10.2019 09:18
seks fot. Adobe Stock

Mężczyźni mają różne upodobania seksualne, ponieważ każdy jest inny. Jedni lubią dominować nad partnerką, drudzy wolą, kiedy kobieta gra w łóżku pierwsze skrzypce. Wielu preferuje miłosne igraszki w zaciszu domowym, są tacy, którzy nie ograniczają się do sypialni, bowiem najbardziej podnieca ich uprawianie seksu w miejscach publicznych. Istnieją jednak rzeczy, do których mają słabość wszyscy faceci. Poniżej przedstawiamy, co przyprawia o dreszcze rozkoszy każdego osobnika płci męskiej.

1. Seks oralny

Miłość francuska to coś, przez co każdy facet traci w łóżku głowę. Jeśli chcesz, aby twój partner osiągnął satysfakcję ze zbliżeń, nie stroń od pieszczenia go oralnie. Faceci uwielbiają tę formę seksu nie tylko dlatego że dostarcza im intensywnych doznań. Chodzi o coś znacznie więcej... Po pierwsze stanowi wyraz absolutnej akceptacji ze strony kobiety. Za jej sprawą facet ma pewność, że podoba się fizycznie swojej partnerce. Po drugie wzmacnia więź z kobietą – partnerka, która spełnia potrzeby seksualne swojego mężczyzny, zyskuje jego uznanie. Poza tym miłość francuska uatrakcyjnia tradycyjny seks, dzięki czemu zmniejsza ryzyko rutyny w związku.

2. Otwartość na eksperymentowanie

Najczęściej kochacie się w pozycji klasycznej? Jeśli za każdym razem wasz seks wygląda tak samo, możesz być pewna, że prędzej czy później zacznie was nudzić. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są otwarte na zdobywanie nowych doświadczeń w łóżku, dlatego nie bój się eksperymentować. Nie musisz od razu decydować się na zakup gadżetów erotycznych. Czasem wystarczy drobna zmiana, aby twój facet był w siódmym niebie. Nie trzeba być znawcą Kamasutry, aby urozmaicić współżycie seksualne. Wprowadzaj innowacje do waszej sypialni drobnymi krokami. Nie miej oporów przed realizacją pomysłów, które przychodzą ci do głowy podczas miłosnych uniesień. Możesz być pewna, że partner doceni twoją kreatywność.

3. Inicjowanie zbliżeń

Kochasz się z partnerem wyłącznie wtedy, kiedy zainicjuje zbliżenie? Jeśli masz ochotę na seks, nie czekaj na jego ruch, lecz wyjdź z inicjatywą. Faceci wbrew pozorom to uwielbiają. Nie chodzi o to, abyś w okamgnieniu zdarła ze swojego mężczyzny ubranie, lecz dała mu dyskretny znak, że chcesz uprawiać z nim seks. Możesz mu to zasugerować, namiętnie go całując lub szepcząc do ucha pikantne słowa. Bądź spontaniczna i działaj pod wpływem chwili. Skoncentruj się na czerpaniu przyjemności i jej braniu. Pytania typu: "co powinnam teraz zrobić?", "czy robię to dobrze, "czy jest mu dobrze" postaraj się wyrzucić z głowy. Przez nie możesz być w sypialni nienaturalna, co twój partner szybko wyczuje.

4. Aktywność

Podczas stosunku leżysz na wznak, patrząc w sufit? Jeśli wydaje ci się, że twoja bierność nie przeszkadza twojemu mężczyźnie, jesteś w dużym błędzie. Każdy facet pragnie, aby jego partnerka brała aktywny udział w seksualnej zabawie, dała się ponieść emocjom, robiła to, na co ma ochotę. Czasy, kiedy kobieta była w łóżku pasywna, odchodzą do lamusa. Niestety w dalszym ciągu wiele z nas zachowuje się w sypialni tak, jakby seks stanowił dla nich przykrą powinność. Przyczyną takiego postępowania jest strach przed reakcją mężczyzny. Kobiety nie chcą być postrzegane jako wyuzdane, dlatego wolą, żeby to on był panem sytuacji.

5. Odgłosy

Podczas seksu w waszej sypialni jest cicho jak makiem zasiał? Nikt nie lubi krępującej ciszy, a szczególnie faceci podczas miłosnych uniesień. Osiągasz rozkosz? Nie bój się tego wyrażać. Mrucz, jęcz lub krzycz w zależności od siły doznań. Odgłosy intensyfikują podniecenie u mężczyzn i są dla nich źródłem wiedzy o tym, czy sprawiają kobiecie przyjemność, dlatego nie powinnaś ich tłumić. W sypialni nie ma miejsca na wstyd, o czym musisz pamiętać. Dzięki byciu głośno nie tylko doprowadzisz swojego partnera do wrzenia, lecz także będzie ci łatwiej osiągnąć autentyczną satysfakcję z seksu. A przecież chyba o to chodzi, prawda?

Czytaj też:Dlaczego on nie chce uprawiać seksu? 5 możliwych przyczynJak z grzecznej dziewczynki stać się boginią seksu?Dildo czy wibrator - co wybrać?