Jak wydłużyć stosunek? Dzięki karezzie wasz seks nie będzie miał końca!

jak wydłużyć stosunek, długi stosunek płciowy, karezza, techniki seksualne fot. Adobe Stock
Nie wiesz, jak wydłużyć stosunek? Wasz seks przypomina Pendolino, trzy minuty i po sprawie? Jest na to sposób! Wypróbuj włoską karezzę zainspirowaną samą Kamasutrą! Wystarczy poznać najprostsze techniki i pozycje, aby cieszyć się nieśpieszną, długą rozkoszą oraz jedyną w swoim rodzaju bliskością.
/ 29.10.2018 08:12
jak wydłużyć stosunek, długi stosunek płciowy, karezza, techniki seksualne fot. Adobe Stock

Jeśli zastanawiacie się jak wydłużyć stosunek przy przedwczesnym wytrysku lub w jaki sposób urozmaicić wasze zbliżenia, to karezza będzie idealnym rozwiązaniem.
Stworzona przez amerykańską ginekolożkę na bazie technik z Kamasutry ma służyć przedłużaniu i kontrolowaniu rozkoszy. Karezza ma różne stopnie zaawansowania, ale wystarczy, że zastosujecie kilka najprostszych technik, a będziecie dowolnie wydłużać wasze zbliżenia.

5 sprawdzonych sposobów na uniknięcie przedwczesnego finału

Jak wydłużyć stosunek?

Wydłużenie stosunku za pomocą karezzy polega na opóźnianiu orgazmu poprzez stałe utrzymywanie napięcia między partnerami w fazie plateau.
Mężczyzna, co prawda wsuwa penisa w pochwę kobiety, ale oboje zamiast skupiać się na wykonywaniu ruchów frykcyjnych i potencjalnym orgazmie, oboje pieszczą swoje ciała, patrząc sobie w oczy, całując się i rozkoszując się bliskością. Jeśli nabiorą wprawy, mogą także doświadczać pożądania poprzez wyrównywanie oddechów.
Ruchy penisa i pochwy są minimalne. Kobieta w czasie karezzy może pobudzać prącie mężczyzny ściskając i rozluźniając mięśnie Kegla. Kiedy czuje, że jej partner jest bliski orgazmu, poluźnia uścisk pochwy, doprowadzając tym samym do spadku napięcia.
Kobieta może też poprosić ukochanego, aby na chwilę wysunął wzwiedzione prącie z pochwy, tak aby mogła je ucisnąć palcami centymetr lub dwa poniżej żołędzi. Ucisk spowoduje zmniejszenie napięcia, a tym samy także penisa, dzięki czemu zabawa może zacząć się od nowa.
Innym sposobem na ostudzenie atmosfery między kochankami jest uciśnięcie przez partnerkę miejsca między podstawą penisa a odbytem partnera. Metoda ta ma tę zaletę, że nie wymaga przerywania zbliżenia, ani tym bardziej wyjęcia penisa z pochwy.

Pozycje dobre do karezzy

W tym typie seksu sprawdzają się wszystkie pozycje, w których partnerzy zwróceni są do siebie twarzami. Mogą zarówno kochać się w pozycjach bocznych patrząc sobie w oczy, jak i siedząc naprzeciwko siebie np. w pozycji kwiatu lotosu.
Kwiat lotosu, to najlepsza pozycja do ćwiczenia wyrównywania oddechu. Partnerzy mogą wtedy nie tylko patrzeć na siebie, pieścić swoje ciała, ale także położyć sobie nawzajem dłonie na sercu i poruszać się w tym jego bicie, dostosowując do niego także oddech.
Pozycją równie dobrze sprawdzającą się w przypadku karezzy jest ta, gdy partnerka leżąc na plecach ugina nogi w kolanach, a mężczyzna kładzie się na boku, zakłada nogę na jej brzuch i wchodzi w nią. Partnerka może wtedy oprzeć stopy o biodra ukochanego, poruszać lekko biodrami albo zaciskać mięśnie Kegla na prąciu partnera.  Oboje patrzą na siebie i dotykają się, starając się wyrównać oddechy.

Dłuższy stosunek = więcej frajdy

Dla początkujących kochanków utrzymywanie stałego napięcia z pewnością będzie nie lada wyzwaniem, lecz im więcej czasu poświęcicie na praktykowanie wydłużenia stosunku, im bardziej otworzycie się na siebie i uwolnicie od obsesji orgazmu, tym większą przeżyjecie rozkosz.
Zapamiętajcie, że karezza jest dobra dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć czegoś nowego w sypialni i wydłużać swoje zbliżenia na tyle, na ile będą mieli na to ochotę.

Zobacz koniecznie:
Czy podczas pettingu można zajść w ciążę?
Fantazjujesz o seksie grupowym? Sprawdź, czy warto spełnić to marzenie
Co to jest fellatio?

Redakcja poleca

REKLAMA