Kamasutra i jej najlepsze pozycje - ZDJĘCIA + VIDEO

Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy galerię pozycji kamasutry! Zobacz najlepsze pozycje i... zaskocz partnera w sypialni!
/ 21.08.2017 15:05

Kamasutra to traktat indyjski na temat seksualności i zachowań seksualnych. Miłośnicy sztuki kochania, jak również ci, którzy chcą podnieść temperaturę w swojej sypialni, powinni zajrzeć do tej niezwykłej księgi. To skarbnica wiedzy na temat pozycji seksualnych, dlatego każda para znajdzie w niej coś dla siebie. Najpopularniejsze z pozycji to kwiat lotosu, wiatrak, młynek, 69 i na jeźdźca.

5 ulubionych pozycji seksualnych kobiet

Najlepsze pozycje kamasutry

Seks to ważny aspekt związku, dlatego obie strony powinny dołożyć starań, aby był satysfakcjonujący. Jednym z największych zagrożeń dla życia seksualnego jest rutyna. Jeśli chcesz jej zapobiec, wypróbuj z partnerem najlepsze pozycje kamasutry.

Przygotowaliśmy dla ciebie galerię, dzięki której dowiesz się, jak podnieść temperaturę w waszej sypialni. Pozycje, jakie w niej zgromadziliśmy, zagwarantują zarówno tobie, jak i twojemu partnerowi niesamowite doznania. Koniecznie musisz przetestować:

Pozycje kamasutry dla niej

Wszyscy mężczyźni mają słabość do kobiet, które potrafią przejąć inicjatywę w sypialni. Czasy, kiedy partnerka podporządkowywała się w łóżku partnerowi, odeszły do lamusa, dlatego powinnaś pokazać swojemu facetowi, kto tu rządzi. Przygotowaliśmy dla ciebie zbiór pozycji kamasutry dla niej, który pozwoli ci rozwinąć skrzydła. Dzięki niemu z pewnością zaskoczysz swoją drugą połowę. Jeśli lubisz dominować w łóżku (lub chcesz zacząć dominować), nasz katalog bez wątpienia spełni twoje oczekiwania.

Czym jest rimming? Czy lubimy lizanie odbytu?

Pozycje kamasutry dla niego

Lubisz być uległa wobec swojego partnera w sypialni? Jeśli on też preferuje pozycje seksualne, w których może nad tobą dominować, przetestujcie zbiór pozycji kamasutry dla niego. To katalog idealny dla kobiet, które czerpią przyjemność z podporządkowywania się partnerowi, i facetów, którzy pragną zaprezentować swojej ukochanej, na co ich stać w łóżku. Galeria, jaką opracowaliśmy, zainspiruje was do zdobywania nowych doświadczeń w łóżku. Pozycje, które się w niej znalazły, spowodują, że wasze życie seksualne nabierze barw.

Tantra: czym dokładnie jest tantra seksualna?

Pozycje kamasutry dla początkujących

Niedawno rozpoczęłaś współżycie seksualne? Nie masz doświadczenia w sypialni? Dzięki nam szybko je nabędziesz! Z myślą o tobie przygotowaliśmy zbiór pozycji kamasutry dla początkujących.

Za pomocą naszego katalogu dowiesz się, co należy robić w łóżku, aby czerpać autentyczną rozkosz ze zbliżeń, i jak zaspokoić potrzeby swojego partnera. Pozycje, które dla ciebie opracowaliśmy, poszerzą twoją wiedzę na temat seksu, dlatego koniecznie musisz do nich zajrzeć.

A może seks pod prysznicem? Zobacz, jak to robić!

Kamasutra dla zaawansowanych

Jesteś w związku z długim stażem? W twojej sypialni zaczęło wiać nudą? Jeśli chcesz, aby życie seksualne znów dostarczało ci niezapomnianych doznań, zapoznaj się z kamasutrą dla zaawansowanych.

W galerii, którą dla ciebie opracowaliśmy, znajdziesz pozycje, które doprowadzą ciebie i twojego partnera do wrzenia. Dzięki nim wasz seks będzie tak samo fascynujący jak na początku związku. Niektóre z zamieszczonych pozycji w katalogu wymagają dobrej sprawności fizycznej, dlatego przed ich przetestowaniem proponujemy zrobić trening ciała.

Pozycje kamasutry: video

Poniżej znajdziesz najlepsze pozycje kamasutry na naszym filmie:

Jaką pozycję wybrać na pierwszy raz?

Zamierzasz rozpocząć współżycie seksualne? Pierwszy stosunek płciowy to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, które na długo pozostaje w pamięci, dlatego warto dołożyć starań, aby miał udany przebieg.

Jeśli nie wiesz, jaką pozycję wybrać na pierwszy raz, skorzystaj z naszych sugestii. W artykule, jaki opracowaliśmy z myślą o tobie, prócz opisów znajdziesz obrazki, za pomocą których będzie ci łatwiej wykonać daną pozycję. Dzięki skorzystaniu z naszej publikacji pierwszy raz będzie dla ciebie przyjemnym doświadczeniem, które będziesz wspominać przez długie lata.
Zobacz galerię z najlepszymi pozycjami kamasutry!

10 najlepszych pozycji seksualnych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/24.03.2020 20:17
Fajnie ,genialnie ja z moim chłopakiem uprawiamy seks codziennie lub co dwa dni ale z prezerwatywą.! Bo mamy lat 17
/27.01.2017 10:01
No i fajnie, w końcu wszystko jest dla ludzi. My z mężem lubimy czasem zaszaleć, a dzięki temu, że kupił sobie ostatnio tabletki Last Longer, możemy kochać się całą noc! :)
/02.09.2014 19:31
chłopaki stosunek to nie gimnastyka, pozycja jest dobra wtedy jak możecie trafiać w punkt G, mój facet nie miał pojęcia jak to sie robi ale znalazłam mu http://perfekcyjnykochanek.pl i kazałam przyswoić, i warto było!
POKAŻ KOMENTARZE (1)