POLECAMY

Karezza, czyli pożądanie na smyczy

Karezza to jedna z technik seksualnych wywodzących się z Indii. Polega na utrzymywaniu obojga kochanków jak najdłużej w stanie podniecenia seksualnego. Stosunek nie kończy się wytryskiem do pochwy. Co daje karezza kochankom? Czy podczas karezzy można zajść w ciążę?
Karezza, czyli pożądanie na smyczy

Czym jest karezza?

Karezza to indyjska technika seksualna, wzmagająca podniecenie partnerów, ale nie dająca pełnego zaspokojenia ich żądz. Karezza wymaga od mężczyzny dużego opanowania i kontroli nad własnym ciałem. W czasie stosunku dochodzi do szybkich ruchów frykcyjnych. Jeśli mężczyzna odczuwa, że za chwilę może dość do wytrysku, powstrzymuje się od nich i następuje krótka przerwa w zbliżeniu. To właśnie karezza.

Czym karezza różni się od stosunku przerywanego?

Może się wydawać, że karezza to rodzaj stosunku przerywanego. Lepiej byłoby jednak mówić o stosunku powstrzymywanym. Karezza jest techniką seksualną charakteryzującą się brakiem wytrysku. Natomiast stosunek przerywany to technika polegająca na nie dopuszczeniu do wytrysku w pochwie kobiety, tylko na zewnątrz.

Zobacz też: Jak rozwijać seksualne pasje w łóżku?

Karezza a możliwość zajścia w ciążę

Karezza, jako jeden z rodzajów stosunku płciowego, niesie ze sobą możliwość zajścia w ciążę. Nawet jeśli nie dochodzi do wytrysku w czasie kontaktu pochwy z penisem, należy pamiętać, że w czasie kontaktu może dochodzić do wydzielania prejakulatu – substancji, która zawiera plemniki. Ich ilość zależy od organizmu konkretnego człowieka. Jednak zdarza się, że nawet śladowe ilości mogą prowadzić do zapłodnienia.

Karezza nie jest techniką antykoncepcyjną – ryzyko zajścia w ciążę podczas tego typu kontaktów seksualnych istnieje. Dlatego również w czasie karezzy należy pamiętać o odpowiednich środkach antykoncepcyjnych.

Dla kogo?

Ta technika z orientalnym rodowodem może stanowić ciekawe urozmaicenie kontaktów seksualnych. Może warto zastosować karezzę jako podniecającą grę wstępną? Z pewnością zwiększy wzajemne pożądanie.

Polecamy: Gadżety erotyczne – wszystko co chcesz wiedzieć

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
nie próbowałam, ale może któryś z panów ogłaszających się na http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Towarzyskie-15 będzie chętny? :)