Jak urozmaicić grę wstępną?

Jeśli w twoim życiu erotycznym wieje nudą, koniecznie obejrzyj ten film. Będziesz zaskoczona, jak wiele może zmienić udana gra wstępna!
Agata Bernaciak / 10.10.2017 05:58

Masz już dość nudnego seksu, który od dłuższego czasu wygląda dokładnie tak samo? Niestety wiele par o długim stażu ma ten problem - nie wie, w jaki sposób podkręcić temperaturę w łóżku (a tak naprawdę już dawno pogodziło się z niezadowoleniem z seksu). Tak jednak nie musi być! Specjalnie dla was przygotowałyśmy film, w którym Joanna Keszka (Barbarella.pl) podpowiada, w jaki sposób urozmaicić grę wstępną, by w waszej sypialni na nowo pojawiło się pożądanie!

Jak mieć dobry seks po porodzie?

Jak urozmaicić grę wstępną?

Jednym z najlepszych pomysłów jest namówienie partnera do zabawy w dominację i uległość. W tym celu będziesz potrzebować szarfy do wiązania i opaski na oczy.

Zastanów się, w jaką rolę chciałabyś się wcielić - czy w osobę uległą, czy w tą dominującą. Zabawa polega na tym, by osoba dominująca dopieszczała partnera, podczas gdy osoba uległa czerpie z tego samą przyjemność. Oczywiście w trakcie zbliżenia możecie zamieniać się rolami.

Opaska na oczy ma niesamowitą moc. Jeśli jesteś osobą początkującą w zabawach erotycznych, na starcie ten jeden gadżet wystarczy wam do urozmaicenia seksu. W chwili, gdy masz zawiązane oczy, wyostrzają się wszystkie pozostałe zmysły. Jest to niezapomniane uczucie i naprawdę warto go posmakować!

Jesteś ciekawa, na co jeszcze powinnaś zwrócić uwagę podczas gry wstępnej? Posłuchaj rad Joanny Keszki!

Zapraszamy!

Czy pierwszy raz boli? O czym pamiętać, gdy już zdecydujesz się na inicjację seksualną?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)