Wibratory łechtaczkowe - jak prawidłowo używać

To małe urządzenie potrafi wprowadzić ciało kobiety w istny błogostan! Jak prawidłowo używać wibratora łechtaczkowego? Podpowiada Joanna Keszka.
Agata Bernaciak / 12.10.2017 05:00

Jesteś niezadowolona ze swojego życia seksualnego? A może nie masz stałego partnera? Istnieją skuteczne sposoby, by poprawić jakość seksu lub samodzielnie wprowadzić się w orgazmiczną przestrzeń. Z pomocą przyjdą ci... wibratory łechtaczkowe! Jak wyglądają? Jak ich używać? Na te i inne pytania odpowiada Joanna Keszka, Barbarella.pl. Bez tabu.

Jak urozmaicić grę wstępną?

Jak używać wibratorów łechtaczkowych?

Okazuje się, że wcale nie tak, jak robi to większość naszych partnerów. Faceci pocierają wibratorami lub dłońmi naszą łechtaczkę myśląc, że sprawia to nam przyjemność. Nic bardziej mylnego! Łechtaczka to potężny organ, niezwykle czuły na dotyk. Nie znosi pocierania, zdecydowanie woli ucisk (i taki ruch powinnaś wykonywać wibratorem).

Pewnie nie miałaś pojęcia, ale w chwili, gdy jesteś podniecona, łechtaczka zwiększa swoja wielkość nawet o kilka centymetrów. To co widzimy na zewnątrz to jedynie malutki jej fragment.

Łechtaczka jako jedyny organ z ludzkim ciele jest stworzona tylko i wyłącznie do odczuwania rozkoszy. Właśnie dlatego nadszedł czas by dowiedzieć się, co sprawia nam największą przyjemność i korzystać z tej wiedzy wtedy, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota! Cennych rad na ten temat udzieli ci Joanna Keszka.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video!

Jak mieć dobry seks po porodzie?