Seks po porodzie - jak go ulepszyć

To nieprawda, że twoje życie seksualne po porodzie musi być nudne. Podpowiadamy, na co powinnaś zwrócić uwagę zanim stwierdzisz, że już nic nie da się zrobić!
Agata Bernaciak / 03.10.2017 11:58

Zastanawiasz się, jak mieć dobry seks po porodzie? Otóż wiele z nas narzeka na jego kiepską jakość lub jego... kompletny brak. I nie ma się czemu dziwić, bowiem dziecko wywraca cały świat do góry nogami i trochę czasu potrzeba, by w tej nowej rzeczywistości po prostu się odnaleźć.

Jaką partnerką jesteś dla swojego ukochanego? [psychotest]

Specjalnie dla was, we współpracy z Joanną Keszką (Barbarella.pl), przygotowałyśmy film video, w którym podpowiemy ci o co powinnaś zadbać, jeśli chcesz mieć udany seks po porodzie. Zatem do dzieła!

3 filary udanego seksu po porodzie

Pierwszym, najważniejszym filarem jest czas. Dajcie go sobie! Partner nie może zmuszać partnerki do szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży, bowiem matka natura skutecznie jej to uniemożliwia. Burza hormonalna, której właśnie teraz doświadczasz obniża twoje libido do zera.

Drugim filarem jest... kalendarz. Zaskoczona? Otóż kalendarz jest jednym z podstawowych gadżetów erotycznych, który pozwala na poprawienie relacji seksualnych z partnerem. Wpisuj seks do kalendarza dokładnie tak, jak robisz to w przypadku wizyty u lekarza, czy u mechanika samochodowego. I pilnuj tego terminu!

Trzecim filarem jest zaś kreatywność. O co dokładnie chodzi? Tego dowiecie się z naszego filmu.

Zapraszamy!

Czy wielkość penisa naprawdę ma jakiekolwiek znaczenie? Jaka jest średnia długość członka?