Footjob - jak zrobić mu dobrze stopami?

para w łóżku fot. Fotolia
Zadbane stopy, które wykonują posuwiste ruchy na penisie, to coś podniecającego dla każdego mężczyzny. Spróbuj!
/ 03.11.2017 12:23
para w łóżku fot. Fotolia

Chociaż obok klasycznej penetracji, największą popularnością cieszy się seks oralny i seks analny, nie możemy zapominać również o innych urozmaiceniach życia erotycznego. Swoich miłośników ma także footjob - i to wcale nie tylko wśród fetyszystów! Na czym polegają te pieszczoty? To doprowadzenie mężczyzny do orgazmu za pomocą... stóp. Zadbane stopy, które wykonują posuwiste ruchy na penisie, to coś niezwykle podniecającego dla każdego faceta.

Jak się przygotować do footjob?

O kwestiach higienicznych raczej nie musimy nikomu przypominać - footjob to świetna okazja również do tego, aby to ukochany pieścił twoje stopy, np. je całując. Warto jednak zadbać także o staranny pedicure. Mężczyźni są wzrokowcami, więc paznokcie w kolorze intensywnej czerwieni czy różu, będą stanowić dla nich idealne dopełnienie erotycznego obrazka.

Przygotuj też lubrykant. Pewnie dałoby się obejść bez niego, ale z nim będzie znacznie przyjemniej ;-) 

Poznaj prawdę o pozycji 69!

Jak zrobić mu dobrze stopami?

  • Znajdźcie odpowiednią pozycję. Jeśli kobiecie będą drętwieć nogi albo będzie bolał ją kręgosłup, trudność sprawi jej doprowadzenie mężczyzny do orgazmu. Jakie są najpopularniejsze pozy? Facet może stanąć przy brzegu łóżka, a wtedy leżąca na plecach partnerka będzie dosięgać penisa stopami. Inna pozycja to taka, w której obie osoby siedzą. Mężczyzna musi nieco odchylić się do tyłu.

  • Warto rozpocząć od masażu stóp. Gdy partner je wypieści, będą cieplejsze, a wtedy footjob stanie się przyjemniejszy. 
  • Penisa można najpierw powoli drażnić palcami u stóp, delikatnie go stymulując. Potem trzeba mocno ująć go między stopy i pocierać, zmieniając tempo nacisku. 

Seks podczas okresu: za i przeciw

Redakcja poleca

REKLAMA