Footjob - pieszczoty stopami

Dla wielbicieli kobiecych stóp, takie pieszczoty będą doskonałym urozmaiceniem erotycznych uniesień. Footjob, czyli pieszczoty stopami mogą być wspaniałą grą wstępną lub zastąpić stosunek. Spragnieni wrażeń?
/ 18.09.2013 12:40

Dla wielbicieli kobiecych stóp, takie pieszczoty będą doskonałym urozmaiceniem erotycznych uniesień. Fetyszystów rozpalą do czerwoności. Pieszczoty stopami mogą być wspaniałą grą wstępną lub zastąpić stosunek. Spragnieni wrażeń? 

Footjob - stopy potrafią cuda także w łóżku

fot. Depositphotos

Kobiece stopy potrafią być bardzo silnym bodźcem erotycznym. Większość mężczyzn uwielbia, gdy kobieta przyodziewa seksowne pończochy, dziewczęce zakolanówki lub ekstrawaganckie kabaretki. Do tego wysokie obcasy, które w połączeniu z seksowną bielizną, z pewnością podziałają skuteczniej niż niejeden afrodyzjak.

Takie erotyczne pieszczoty będą prawdziwą przyjemnością dla mężczyzn mających obsesję na punkcie kobiecych stóp. Ale nawet jeśli Twój partner woli inne części ciała, to małe szaleństwo ze stopami w roli głównej, na pewno mu się spodoba. Jeśli i Ty uwielbiasz, gdy ktoś pieści Twoje stopy, będziecie zachwyceni.

Warto spróbować, by wiedzieć czy to rzeczywiście kusząca dla Was forma erotycznej zabawy. Na pewno wprowadzi odrobinę szaleństwa do życia miłosnego i obudzi chęć eksperymentowania. Być może próbowaliście już footjob nie wiedząc, że to właśnie to. 

Czym jest footjob?

To pieszczoty polegające na stymulowaniu członka za pomocą stóp. Chodzi o dotykanie, masowanie, pocieranie w celu podniecenia partnera, a nawet doprowadzenia go do orgazmu. Najprościej rzecz ujmując, kobieta oplata stopami członka i wykonuje ruchy w górę i w dół. Czasami tego typu pieszczoty wykonuje się palcami stóp (toejob). Kobieta  lub mężczyzna wsuwa członka pomiędzy dużego palca i mniejszego.

Od czego zacząć?

Od zadbania o stopy. Kąpiel, peeling i pedicure obowiązkowy. Warto przyciąć paznokcie tak, by nie drapały. Można je pomalować na seksowny kolor np. czerwony lub inny (taki, jaki oboje lubicie). Gładkie, pozbawione zrogowaceń, pachnące stopy zachęcają do zabawy. Warto pokusić się także o podkolanówki, rajstopy lub pończochy. 

A teraz czas spróbować pieszczot stopami. Przyda się lubrykant, zapewniający odpowiedni poślizg. Warto wypróbować kilka pozycji, by znaleźć tą optymalną dla obojga: oboje siedzicie (mężczyzna odchylony i wsparty na łokciach), kobieta leży na skraju łóżka a mężczyzna stoi, mężczyzna siedzi na niskim krześle lub pufie, a kobieta leży. Możecie także wypróbować inne pozycje, chodzi o to, by było wygodnie i przyjemnie. Zabawę warto zacząć od delikatnych pieszczot, a potem zmieniać tempo i siłę uścisku, dopasowując do indywidualnych preferencji. Niektórzy lubią delikatne pocieranie, inni całkiem mocne. Musicie spróbować różnych wariantów, by odkryć to, co sprawia przyjemność Wam.

Pieszczoty stopami mogą być grą wstępną z nutą szaleństwa lub alternatywą dla tradycyjnego stosunku. Odpowiednio pieszczony mężczyzna (oczywiście jeśli to lubi, bo podobnie jak z innymi rzeczami, każdy lubi, co innego) może nie wytrzymać napięcia. 

Jeśli nie próbowaliście podobnych zabaw, zaryzykujcie. Może się okazać, że stopy potrafią wiele, a dla Was są źródłem ekscytacji i przyjemności. A jeśli Wam się nie spodoba, możecie nadal eksperymentować.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/19.09.2015 17:07
moja żona codziennie pieści mnie stopami
/26.12.2014 11:18
SPOKO
/29.04.2014 12:40
sczS