Czułe punkty męskie - 6 najwrażliwszych miejsc na dotyk

Czułe punkty męskie - 6 najwrażliwszych miejsc na dotyk fot. Fotolia
Pragniesz rozpalić swojego partnera do czerwoności? Poznaj 6 męskich punktów szczególnie wrażliwych na dotyk!
/ 27.07.2016 17:16
Czułe punkty męskie - 6 najwrażliwszych miejsc na dotyk fot. Fotolia

Według powszechnej opinii czułe punkty męskie zlokalizowane są wyłącznie w strefie genitalnej. Nic bardziej mylnego! Na ciele mężczyzny jest równie dużo miejsc wrażliwych na dotyk jak na ciele kobiety. Warto wiedzieć, gdzie się znajdują, aby doprowadzić swojego partnera do wrzenia.

Jeśli chcesz sprawić swojemu mężczyźnie maksimum rozkoszy, nie ograniczaj się do pieszczenia jego narządów płciowych. Przedstawiamy miejsca, które uwielbiają być stymulowane, choć oczywiście w ich hierarchii penis znajduje się na samym szczycie. Miej świadomość, czego (prócz niego) nie należy omijać!

1. Język

Długie namiętne pocałunki mogą przyprawić twojego mężczyznę o zawrót głowy, dlatego warto, abyś opanowała sztukę całowania po francusku do perfekcji. Język to bardzo unerwiony narząd, dlatego podczas pocałunku powinnaś go intensywnie stymulować. Podgryzaj go zębami i liż, a dostarczysz swojemu partnerowi mnóstwo przyjemności. Taka pieszczota może być doskonałym rozpoczęciem gry wstępnej.

5 najskrytszych fantazji seksualnych mężczyzn

2. Szyja

Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni składają pocałunki na ich szyi. Okazuje się, że to miejsce ciała jest równie wrażliwe na dotyk u płci męskiej. Jeśli chcesz wzbudzić pożądanie ukochanego i sprawić, aby zaznał rozkoszy, całuj go po nim jak najczęściej! Najbardziej wrażliwe jest miejsce tuż pod linią żuchwy, jak również jabłko Adama.

3. Uszy

Uszy to kolejny czuły punkt u mężczyzn, dlatego jeśli pragniesz pobudzić fantazję swojego ukochanego, w żadnym wypadku nie omijaj tej części ciała. Pieść je wargami i językiem. Niezawodnym sposobem na rozgrzanie faceta do czerwoności jest ssanie i przygryzanie płatków usznych. Jeśli chcesz dostarczyć partnerowi nie tylko przyjemności dotykowych, lecz także słuchowych, mrucz i szepcz mu czułe słowa do ucha. Możesz być pewna, że to zachęci go do miłosnych igraszek.

6 rzeczy, które urozmaicą seks na wakacjach

4. Plecy

Jeśli chcesz szybko i skutecznie wzbudzić pożądanie swojego mężczyzny, zaserwuj mu zmysłowy masaż pleców. Szczególnie wrażliwa na pieszczoty jest linia kręgosłupa, dlatego to właśnie na niej powinnaś się najbardziej skoncentrować. Masaż tej okolicy rozpocznij od subtelnego i czułego głaskania. Kiedy doznania twojego ukochanego ulegną intensyfikacji, drap go i gryź.

5. Sutki

Co prawda sutki mężczyzn są mniej wrażliwe niż kobiet, ale ich stymulacja niejednemu panu dostarcza mnóstwo rozkoszy. Nie wszyscy są jednak zwolennikami pieszczenia tego rejonu ciała. Niektórym drażnienie sutków sprawia duży ból, dlatego jeśli nie wiesz, jaka będzie reakcja twojego partnera, zacznij od delikatnego głaskania. Jeżeli sprawi mu to przyjemność, możesz zacząć je ssać i przygryzać.

Najlepsze pozycje seksualne na wybrane pory dnia

6. Pośladki

Mężczyźni uwielbiają pieszczoty tej części ciała, niestety wiele kobiet nie ma o tym pojęcia. Ugniataj je, drap i poklepuj, a zobaczysz, że twój partner będzie wniebowzięty. Jego podniecenie sięgnie zenitu, kiedy zaczniesz się nimi bawić podczas uprawiania seksu. Pamiętaj jednak, aby robić to dość intensywnie - pośladki składają się z tkanki tłuszczowej i mięśni, dlatego pieszczoty tego obszaru ciała nie powinny być zbyt delikatne. Jeśli twój ukochany preferuje mocne doznania, pieść go w okolicach odbytu, a konkretnie nieopodal zwieraczy. To miejsce uznawane jest u mężczyzn za punkt G.

5 powodów, dla których mężczyźni nie mają ochoty na seks

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA