Fantazje seksualne mężczyzn - 5 najskrytszych pragnień

Fantazje seksualne fot. Adobe Stock
Zastanawiasz się, jakie są największe pragnienia skrywane przez mężczyzn? Przedstawiamy 5 fantazji seksualnych, do których nie chcą się przyznać! Sprawdź!
/ 15.12.2017 15:40
Fantazje seksualne fot. Adobe Stock

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni myślą o seksie częściej niż kobiety. Niestety, jeśli wydaje ci się, że fantazjują o tradycyjnym zbliżeniu z partnerką, jesteś w dużym błędzie! Sceny seksualne, jakie rozgrywają się w ich wyobraźni, u większości pań mogłyby wywołać zniesmaczenie i lęk przed zdradą, dlatego wolą się do nich nie przyznawać. Tak naprawdę nie musimy się obawiać, ponieważ faceci nie decydują się na realizację swoich fantazji, choć oczywiście zdarzają się odstępstwa od reguły.

Jesteś ciekawa, jakie marzenia erotyczne skrywa twój partner? Przedstawiamy 5 fantazji seksualnych mężczyzn! Być może niektóre z nich zainspirują cię do wprowadzenia innowacji w łóżku? Koniecznie przeczytaj, co siedzi w głowie panów.

1. Seks w miejscu publicznym

Mężczyźni uwielbiają podejmować ryzykowne zachowania, ponieważ w ich wyniku wzrasta poziom adrenaliny. Z tego względu seks w miejscu publicznym to jedna z ich najczęstszych fantazji. Faceci marzą o odbywaniu stosunków seksualnych wszędzie tam, gdzie ktoś może ich nakryć z partnerką: w windzie, sklepie, aucie czy parku. Czerpią przyjemność z doświadczania mocnych wrażeń, dlatego tak często uprawiają sporty ekstremalne.

Nietypowe miejsca do uprawiania seksu

Jeśli chcesz nadać barw swojemu życiu seksualnemu i jednocześnie zrealizować ukrytą fantazję partnera, zaproponuj mu uprawianie miłości w miejscu, w którym istnieje ryzyko, że ktoś obcy mógłby was podejrzeć. Nawet jeśli odrzuci twoją propozycję, dowiedziesz mu, że jesteś otwarta na eksperymentowanie w łóżku.

2. Seks z nieznajomą kobietą

Gdyby twój partner wyznał ci, że marzy o seksie z atrakcyjną, nieznajomą kobietą, mogłoby dojść między wami do poważnej kłótni, tymczasem facetów, którzy mają taką fantazję seksualną, jest więcej, niż myślisz. Dlaczego fantazja o seksie z przypadkową panią jest dla nich tak ekscytująca? Faceci podświadomie marzą o odbyciu stosunku płciowego obdartego z wszelkiej uczuciowości, podczas którego ludzie nastawieni są wyłącznie na dawanie i czerpanie przyjemności. Nic ich nie ogranicza, a zatem mogą w pełni skoncentrować się na przeżywaniu rozkoszy.

3. Zdominowanie partnerki w łóżku

Mężczyźni uwielbiają fantazjować o seksie z partnerką, która jest mu całkowicie podporządkowana w sypialni. Dlaczego? Każdy mężczyzna lubi mieć świadomość własnej siły. Odbycie stosunku seksualnego z kobietą, która jest wobec niego uległa i godzi się na spełnienie każdej, nawet najbardziej wyuzdanej zachcianki daje im poczucie władzy.

Jeśli chcesz wyzwolić ze swego mężczyzny bestię, pozwól mu się ujarzmić w łóżku. Pamiętaj, że są jednak pewne granice, których nie powinien przekroczyć, dlatego zanim dojdzie między wami do zbliżenia, jasno je określ.

4. Seks w trójkącie

Twój partner zaręcza cię, że nigdy nie myślał o seksie z dwoma kobietami? Jeśli tak, pamiętaj, aby nie traktować jego zapewnień serio. Widok całujących się pań podnosi ciśnienie niejednemu mężczyźnie, dlatego każdemu zdarzyło się fantazjować o miłosnych igraszkach z dwoma atrakcyjnymi paniami, które chętnie spełniają jego najbardziej wyszukane potrzeby. Seks w trójkącie po prostu budzi ich ciekawość i jest intrygującą alternatywą dla tradycyjnego aktu seksualnego. 

5. Kobieca masturbacja

Panowie są wzrokowcami, dlatego już sam widok atrakcyjnego kobiecego ciała wzbudza u nich pożądanie. Wyobrażenie kobiety, która sama sprawia sobie rozkosz, potrafi doprowadzić każdego faceta do wrzenia.

Jeśli chcesz dostarczyć swojemu partnerowi niezapomnianych wrażeń wzrokowych, zaproponuj mu pokaz masturbacji. Przekonasz się, że doceni cię za odwagę i spontaniczność, a jego pożądanie sięgnie zenitu. Poza tym sprawisz, że twój ukochany poczuje się jak na prywatnym seansie w kinie.

O czym fantazjują Polacy?

Redakcja poleca

REKLAMA