Gra wstępna dla panów?

Popularny stereotyp jakoby kobiety wymagały godzinnej stymulacji, aby w ogóle wczuć się w nastrój, podczas gdy mężczyzna mógłby w tym czasie zacząć i skończyć 6 razy, wypadałoby podważyć.

Popularny stereotyp jakoby kobiety wymagały godzinnej stymulacji, aby w ogóle wczuć się w nastrój, podczas gdy mężczyzna mógłby w tym czasie zacząć i skończyć 6 razy, wypadałoby podważyć.

Oczywiście, średnio rzecz biorąc, to my jesteśmy częściej piecami z wolnym procesem grzewczym, ale panowie gry wstępnej również potrzebują a nieraz przyznają, że ją bardzo lubią. No cóż, organ męski nie działa jak nóż sprężynowy a nie zawsze sama myśl o seksie starczy do erekcji w 2 sekundy. Poza tym, będący w związku panowie cenią sobie chwile intymności i czułości, a nic tak ja gra wstępna nie pozwala się nimi nawzajem obdarować.

Dlatego każda kobieta powinna swego mężczyznę poznać od podszewki i dowiedzieć się, jakie przystawki podawać mu przed daniem głównym. Wszystko oczywiście zależy od jego charakteru, doświadczeń i anatomicznych uwarunkowań związanych z wrażliwością poszczególnych miejsc na dotyk, pocałunek albo bardziej drapieżne pieszczoty. Poniżej pięć typów mężczyzn z repertuarem gierek wstępnych, jakie możesz im zaserwować. Oczywiście, będziemy wdzięczni czytelniczkom za dodanie swoich magicznych trików!

Indiana Jones - odkrywca

Gra wstępna dla panów?


Po czym go poznać?
Nieustannie poszukuje, sprawdza, próbuje nowych sportów, czyta różne książki. Wydaje szybko się nudzić i ciągle potrzebuje nowego zainteresowania, któremu oddaje się z pasją… przez kilka dni. Lubi towarzystwo kobiet - im więcej dokoła, tym lepiej.
Gra wstępna dla Niego:
Najgorsza jest tu rutyna, dlatego musisz nieustannie poszukiwać na jego ciele nowych i nowych punktów przyjemności. Masuj mu ucho, liż go delikatnie na szyi pod brodą, dotykaj każdego zakątka jego genitaliów ugniatając, masując, dmuchając. Staraj się mieć w szafie zmysłową ekskluzywną bieliznę i słodkie różowe majteczki. Codzienne zaskoczenia to dla niego najlepszy bodziec. Intryguj go pytaniami, wyznaniami, opowieściami - erotyczna proza może tu zdziałać cuda.

Don Juan de Marco - uczuciowiec

Gra wstępna dla panów?


Po czym go poznać?
Ogólnie jest mistrzem gry wstępnej - kwiaty, świece, dotyk, tam gdzie tego najbardziej pragniesz - ten facet czyta z kobiety jak z otwartej księgi. Lubi sztukę, muzykę, miewa nastroje, bywa przewrażliwiony na swoim punkcie. Do każdej kobiety zwraca się z niezwykłym czarem i błyskiem w oku…
Gra wstępna dla Niego:
Trudno jest czasem dostać się tutaj głosu, bo to on zwykle nadaje ton Waszym długim miłosnym przygodom. I choć trudno go wznieść pod niebiosa jakąś specjalną techniką, bo chętniej daje niż bierze, rozpalić go możesz do czerwoności swoim zachowaniem. Bądź mu muzą, słodką kochanką, poddawaj się z radością jego pieszczotom, patrz mu w oczy i mów jak bardzo kochasz jego gorący oddech na swoim karku. Chodź jak najczęściej nago i nasycaj atmosferę kobiecością - zmysłowe perfumy, zwiewne szaty, naturalne piękno. Dotykaj często jego ud i palcami masuj skórę głowy.

Dr House - Obserwator

Gra wstępna dla panów?


Po czym go poznać?
Jest urodzonym wzrokowcem. Patrzy, obserwuje, nic nie umknie jego uwagi - zwłaszcza ładne kobiece ciało i każde jego zaokrąglenie. Bywa prowokujący, ale niekoniecznie przesadnie aktywny, wydaje Ci się krytyczny, ale z drugiej strony potrafi rozgrzać cię samym tylko spojrzeniem. Ma duże poczucie humoru.
Gra wstępna dla Niego:
Taki mężczyzna uwielbia, gdy kobieta przejmuje inicjatywę w grze wstępnej. Rozpala go striptiz, kuse spódniczki, przebieranki typu pielęgniarka czy pokojówka. Jeśli pozwolisz mu oglądać siebie, gdy sprawiasz sobie manualną przyjemność, cała noc jest twoja. Nie aplikuj golizny codziennie, w dużych dawkach, ale jeśli już, to rób to bardzo teatralnie: możesz wdrapać się na niego, gdy leży na plecach, i ocierać wargami łonowymi o jego genitalia.

Juan Antonio - Koneser

Gra wstępna dla panów?


Po czym go poznać?
Uwielbia wszystkie ziemskie przyjemności - wino, dobre jedzenie, samochody, hotele - zawsze stawia na jakość. Szaleje za kobietami, ale tylko wybranymi - dla reszty jest nawet ignorancki. Kocha zapalczywie, ale często egocentrycznie; granicy dobrego smaku nigdy nie przekracza.
Gra wstępna dla Niego:
Dla takiego mężczyzny musisz być specjalistką techniczną - serwuj mu długie, ale rzadkie pocałunki z pełnym zaangażowaniem. Przygotowuj erotyczne uczty pełne szampana i truskawek w bitej śmietanie. Seks oralny doprowadź do doskonałości przedłużając jego rozkosz jak tylko się da. Używaj języka do pieszczot całej okolicy genitaliów, krok po kroczku aktywuj każdy czuły punkt, zmieniaj tempo i koniecznie masuj jądra, aby pobudzić prostatę.

Chev Chelios - Rozrabiaka

Gra wstępna dla panów?


Po czym go poznać?
Typowy niegrzeczny chłopiec, który nigdy nie wyrasta. Bywa agresywny, lubi sporty kontaktowe, jest energiczny, spontaniczny, często rubaszny. Nie bawi się w tkliwe okazywanie uczuć, ale prosto z mostu daje ci do zrozumienia, że jesteś jego. Bywa tak zaabsorbowany swymi męskimi hobby, że nie dostrzega kobiet - jeśli jednak dojrzy, to budzi się w nim instynkt myśliwego. Zabija jednym strzałem…

Gra wstępna dla Niego:
To nie jest mężczyzna do wielkich gier wstępnych, a tym bardziej tych romantycznych. Dla niego musisz być niegrzeczną dziewczynką, która potrafi być wulgarna i nieprzewidywalna. Zapomnij czasem majtek, sięgnij mu do rozporka w samochodzie, zaciągnij do restauracyjnej toalety szepcząc w uszy małe świństewka. Czarna skóra i kajdanki sprawdzą się znacznie lepiej niż koronkowe fatałaszki.
 


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/5 lat temu
Super artykul!!! Ja polecam książkę http://org-epost.com/2/book28564031.php. Ciekawe ujęcie seksu:-) Polecam dla Was dziewczyny i chlopakow. Gra wstępna to klucz do sukcesu a w tej książce znajdziecie dużo pikanterii i fajnych opisów. Można poczytać razem:-)
/8 lat temu
Każdy lubi zabawę..więc warto próbować wszystkiego, by urozmaicić sobie wspólnie spędzony czas ;)
/6 lat temu
prawda
POKAŻ KOMENTARZE (3)