sexy para fot. Adobe Stock

3 najlepsze pozycje seksualne dla osób puszystych. Przeczytaj i sprawdź!

Już nie musisz się wstydzić swoich dodatkowych kilogramów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy 3 najlepsze pozycje seksualne dla osób puszystych. Wypróbujcie je, cieszcie się zbliżeniami i dzielcie wrażeniami. Może nasze pomysły ośmielą was do eksperymentowania? Czekamy na komentarze!
/ 07.12.2018 13:55
sexy para fot. Adobe Stock

Pozycje seksualne dla osób puszystych różnią się jedynie tym od powszechnie znanych, że partnerzy unikają, sytuacji, w której musieliby usiąść lub położyć się na drugiej osobie. Taka sytuacja mogłaby grozić kontuzją, a z pewnością nie byłaby zbyt komfortowa. Dlatego lepiej wybrać jedną z 3 proponowanych przez nas pozycji i cieszyć się seksem bez obaw o konsekwencje.

Najlepsze pozycje seksualne Kamasutry! [video]

Pozycja seksualna na stole

Może być wykonywana też na jakimkolwiek innym podwyższeniu, nawet wysokim krześle, na którym kobieta siada tak, aby jej pośladki znalazły się na krawędzi mebla. Mężczyzna staje wtedy między jej udami, przyciągając do siebie lekko uniesione nogi partnerki. W trakcie stosunku mężczyzna może także oprzeć łydki kobiety na swoich ramionach.
Jeśli para wykorzystuje stół. Kobieta może się na nim położyć, wysuwając miednicę do przodu, aby ułatwić penetrację pochwy.
Inną wersją tej samej pozycji jest seks z wykorzystaniem fotela lub łóżka, ale można ją zastosować jedynie wtedy, gdy partner jest na tyle sprawny, aby uklęknąć przed partnerką.

Pozycja seksualna na rozgwiazdę

Partner kładzie się bokiem do leżącej na plecach partnerki, a kobieta układa lewą nogę pod jego uniesione prawe udo. Jej prawa noga spoczywa na lewym udzie mężczyzny. Uprawiając seks oboje wykonują koliste, niewielkie ruchy bioder. Mogą także pieścić się wzajemnie i ocierać o siebie, nie napierając na siebie ciężarem swoich ciał.

Pozycja seksualna zaplątany fotel

To ulubiona pozycja kobiet, ponieważ mogą kochając się patrzeć w oczy partnera i być przez niego podziwiane. Pozycja ta polega na tym, że oboje partnerzy siadają naprzeciwko siebie tak, aby penis mógł wsunąć się do pochwy. Oboje mocno uciskają wzajemnie biodra udami. Mogą także trzymać się za łokcie albo odsunąć się od siebie w czasie stosunku i oprzeć na łokciach tak, aby tylko ich miednice stykały się ze sobą. Ta pozycja dostarcza partnerom mnóstwa wrażeń, z pewnością też pomaga pokonać onieśmielenie swoim wyglądem.

Przeczytaj także:
Wstydzę się tego, co robię, ale on odejdzie, jeśli odmówię udziału w porno
Czy to prawda, że… Obalamy mity na temat męskiego orgazmu
Jak wydłużyć stosunek? Karezza - klucz do bram nieskończonej rozkoszy