POLECAMY

Polki ją kochają! Oto ćwiczenia na boczki z Tiffany

Na punkcie tej trenerki oszalała co druga Polka! Zobacz, jaki zestaw ćwiczeń do walki z boczkami przygotowała Tiffany Rothe.

Dlaczego warto wykonywać ćwiczenia na boczki z Tiffany?

Przede wszystkim dlatego, ponieważ naprawdę dają efekty! Trenerka podczas 10-minutowego treningu pokazuje, jak prawidłowo ćwiczyć te partie brzucha, które niemal każdej kobiecie spędzają sen z powiek. Dzięki wykonywaniu skłonów, skrętów i utrzymaniu odpowiedniego tempa, w ciągu kilku tygodni jesteś w stanie wyrzeźbić mięśnie brzucha i pozbyć się fałdek!

Kim jest Tiffany Rothe?

Tiffany Rothe jest trenerką fitness, która od ponad 20 lat zgłębia swoją wiedzę na temat innowacyjnych treningów dających spektakularne efekty. Jej programy treningowe nie są długie (trwają ok. 10-15 minut), ale mogą być powtarzane w dowolnych kombinacjach.

Tiffany Rothe Workouts charakteryzują niezwykłe połączenia najróżniejszych technik fitnessowych - od elementów różnych tańców świata (które uprawiała przez ponad 14 lat!), po spinning czy tradycyjne ćwiczenia siłowe. Właśnie dzięki temu pomieszaniu treningi są ciekawe, nie nudzą się i angażują do pracy wszystkie partie mięśni.

Jak sprawić, by brzuch stał się płaski?

Tiffany Rothe Workouts
Tiffany Rothe Workouts
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
Jestem 44 letnią kobietą . Cukrzyca typ 1 , insulina 4 razy dziennie ,nadciśnienie i niedoczynność tarczycy. Kurczę , trochę jestem chora. Cały rok 2016 ćwiczyłam z Ewą Chodakowską Skalpel, do tego rower. Ubyło mi 5 kilogramów. Nie wspomnę o lepszej kondycji. W tym roku ćwiczę 20 min z Mel B i z Tiffany 10 min .O ile Mel B zmęczy , o tyle Tiffany jest świetną zabawą.Bo są tu elementy taneczne , które uwielbiam. Jeżdżę także rowerem . Moja budowa ciała to chyba rożek. Zgrabne nogi ,wąskie biodra ,szersze ramiona i trochę brzucha ,który był 3- krotnie operowany.Chcę trochę go zmniejszyć. Zatem zdrowo jem i trenuję. Nawet jeśli brzuch nie zmaleje to samopoczucie mam rewelacyjne i nie odstąpię od ćwiczeń,póki siły starczy.
/2 lata temu
witam zaczęłam od tyg ćwiczyć z tifani i muszę powiedzieć że po jednym treningu 10 miałam takie zakwasy że ledel o własnych siłach do łazienki doszłam