Jak wyglądają podstawowe kroki w fitnessie?

Zapisałaś się na fitness, ale nie nadążasz za grupą? Poznaj podstawowe kroki, które są wykorzystywane podczas zajęć!

Podstawowe kroki w fitnessie

Zapisałaś się na fitness, ale kompletnie nie znasz kroków, które w czasie zajęć wykonuje wraz z grupą instruktorka? Spokojnie! Każda z nas była przecież nowicjuszką :)

Abyś nie odczuwała dyskomfortu podczas treningu, prezentujemy przegląd podstawowych kroków fitnessowych wraz z ich nazwami do nauczenia w domu.

Trenerka fitness Asia Zając-Borowicka tłumaczy, w jaki sposób poprawnie wykonywać poszczególne z nich, by w czasie zajęć skupiać się nie na gonieniu grupy, a na efektywnym ćwiczeniu całego ciała! Zobacz, jakie to proste ;)
 

Filmy Polki.pl Team powstały we współpracy z klubem fitness tylko dla kobiet
I love fitness.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
/4 lata temu
Wbrew pozorom wcale nie jest tak łatwo się tego nauczyć. Chodziłam na zajęcia na kierunek "instruktor fitness" do szkoły policealnej do Progresu i naprawdę potrzebowałam sporo lekcji żeby wszystko idealnie załapać. Ale przyjemność z tego jest nieziemska!