Suknia ślubna babci fot. Materiały prasowe

Panna Młoda z Bydgoszczy pójdzie do ołtarza w sukni ślubnej swojej babci. Kreacja pochodzi z 1949 r!

Jak wam się podoba?
Suknia ślubna babci fot. Materiały prasowe
Przyszła panna młoda z Bydgoszczy, Aleksandra, również zdecydowała się wziąć ślub w sukni należącej do swojej babci. Jej kreacja jest jednak odrobinę starsza - pochodzi z 1949 r.! Tę wzruszającą historię zobaczymy już w listopadzie w nowym programie telewizji TLC „Sposób na suknię”.

Emocje, prawdziwe historie, a nawet łzy wzruszenia, czyli nowy program TLC "Sposób na suknię"

Parę dni temu tysiące internautek poruszyła historia panny młodej zza oceanu, która wypowiedziała sakramentalne „tak” ubrana w suknię ślubną, w której przysięgę małżeńską 55 lat wcześniej składała jej babcia. Na podobny pomysł wpadła jedna z panien młodych w Polsce. Mieszkająca w Bydgoszczy Aleksandra ma 26 lat i w lipcu 2018 roku wychodzi za mąż.

Panna młoda w sukni ślubnej babci

Aleksandra chce pójść do ołtarza w sukni swojej babci, Franciszki, która brała w niej ślub prawie 70 lat temu! Kobieta uważa małżeństwo swoich dziadków za najbardziej udane i wierzy, że sukienka będzie jej talizmanem i przyniesie jej szczęście na nowej drodze życia.

Założyłabyś na ślub suknię z 1962 roku? Ta dziewczyna tak zrobiła i nie żałuje!

Aleksandra zgłosiła się do programu TLC „Sposób na suknię”, by w końcu zrealizować swoje marzenia. Dziewczynie z pomocą przyszła projektantka Magdalena Socha-Włodarska. Z jej talentem i niebanalnym podejściem udało się dopasować suknię sprzed ponad pół wieku do figury i wymagań panny młodej. Efekt końcowy jest naprawdę zniewalający. Aleksandra widząc się w sukni swojej ukochanej babci po raz pierwszy nie kryła wzruszenia.
 
Jak Wam się podoba suknia ślubna Aleksandry? Zobaczcie poniższe zdjęcia i koniecznie oglądajcie "Sposób na suknię" już 14 listopada o 21.30!
 
 
 
Źródło: TLC