Emocje, prawdziwe historie, a nawet łzy wzruszenia, czyli nowy program TLC „Sposób na suknię”

Już 17 października w telewizji TLC będziemy mogły zobaczyć nowy program „Sposób na suknię", który poprowadzą projektantka Magdalena Socha-Włodarska i stylista Adam Chowański. My już nie możemy się doczekać, tym bardziej, że Polki.pl są partonem programu!

17 października o 21.30 TLC wystartuje ze swoim nowy programem - „Sposób na suknię". Prowadzący program: projektantka Magdalena Socha-Włodarska i stylista Adam Chowański pomogą spełnić marzenia przyszłych panien młodych. Jak? Pomogą im wybrać suknię ślubną. A wybór nie będzie należał do najłatwiejszych.

Fot. MAteriały prasowe TLC

Jaki jest tytułowy „Sposób na suknię", czyli kilka słów o zasadach programu

Uczestniczki będą musiały zdecydować się na jedną z dwóch kreacji: albo stara kreacja po mamie, babci lub przyjaciółce, albo nowa, prosto z salonu. Czy wybiorą starą suknię z duszą, przerobioną przez Magdalenę Sochę-Włodarską, czy kreację wybraną przez Adama Chowańskiego?

Dlaczego warto oglądać „Sposób na suknię"?

Po pierwsze - emocje i fabuła. Łzy wzruszenia i radości będą towarzyszyły każdemu z 16 odcinków. Po drugie - Polki.pl są partonem programu! Zapamiętajcie datę emisji :) Każdy wtorek od 21.30! Pierwszy odcinek już 17 października. Będziecie oglądały? My już nie możemy się doczekać!

Dziewczyna założyła na własny ślub suknię babci z 1962 roku. Dawno nie widziałyśmy tyle emocji!

Fot. Materiały prasowe TLC

Agata Młynarska przekazuje swoją suknię na szczytny cel

Gwiazda oddała swoją suknię ślubną i szuka jej przyszłej właścicielki. Dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i pomoże kobietom, które na co dzień borykają się z chorobą nowotworową. 

 

Czas na jesień pełną nowości w @tlcpolska! #sniadanie #konferencja #pokazprasowy @nowosci #ramowka #tlc

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)