W sklepach szukajcie: wąskich spódnic, kostiumów, spodni prostych albo rurek, bluzek koronkowych albo z falbanami, sukienek prostych i przylegających do ciała.

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Barana?

Barany są pewne siebie, ambitne i otwarte. Lubią przebywać w towarzystwie, świetnie dogadują się z ludźmi. Zwykle błyszczą na każdej imprezie czy nawet na najzwyklejszym spotkaniu przy grillu.
/ 22.03.2011 08:25
W sklepach szukajcie: wąskich spódnic, kostiumów, spodni prostych albo rurek, bluzek koronkowych albo z falbanami, sukienek prostych i przylegających do ciała.

Baran to osoba o silnym charakterze, a zarazem pełna energii i optymizmu. Nie jest ekstrawagancki, nie zależy mu na tym by szokować, lubi raczej przyciągać uwagę, ale w sposób stonowany.

Barany powinny wybierać ubrania eleganckie oraz z tak zwanej mody „street” (ulicznej, weekendowej). 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Barana?

Panie powinny wzorować się na Audrey Hepburn, podczas gdy panowie na Marlonie Brando. W sklepach szukajcie więc: wąskich spódnic, kostiumów, spodni prostych albo rurek, bluzek koronkowych albo z falbanami, sukienek prostych i przylegających do ciała.

Świetnie będziecie prezentować się w butach na obcasie albo baletkach. Doda wam to kokieterii albo i elegancji.

Panowie najlepiej będą prezentować się w dobrze skrojonych garniturach, w odcieniach od szarego, po beż. Wybierajcie raczej nogawki proste a nie zwężane, a już tym bardzie szerokim łukiem omijajcie spodnie rurki. Koszule najlepsze będą w odcieniach pastelowych albo po prostu białe. Jako dodatek możecie sięgnąć po szalik czy apaszkę, ale raczej unikajcie muszek czy krawatów.

Zobacz także: Jak kochają Barany?