POLECAMY

Jak kochają Barany

Osoby spod znaku Barana są w związkach bardzo zaborcze. Czym mogą zaskoczyć swojego partnera?
Jak kochają Barany fot. Fotolia

Związki - dominacja Barana

W tej materii, tak jak w innych dziedzinach, Barany dążą do władzy i dominacji nad partnerem. Nie zawahają się przy tym użyć metod wątpliwych nawet pod względem moralnym. Cóż, taka już ich natura. W kontaktach międzyludzkich cechuje ich choleryczny temperament.

Barany - bezpośrednie w uczuciach

Nie dla Barana długie podchody, zaloty, miesięczne umizgi, kolacje w drogich restauracjach. To nie jego styl i nie jego bajka. Mężczyźni Barany nie tracą czasu na takie drobiazgi i od razu przechodzą do sedna sprawy. Gdy kochają, to kochają szczerze.

Fot. Fotolia

Barany - nie nadają się do trwałych związków

Niestety, raczej nie zaliczają się do mężczyzn wiernych i gdy poznają bardziej atrakcyjną od swojej partnerki kobietę, bez skrupułów odejdą do niej. Zapewniając, że kochają ją mocniej niż tamtą. Komplement przecież nic nie kosztuje.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Uśmiechnąłem się w duchu i na zewnątrz czytając artykuł... Najlepsze swiadectwo na to że horoskopy piszą ludzie może nie tyle co nie inteligentni, co po prostu nieszanujący czytelnika. Dlaczego? http://horoskop.wieszjak.pl/znaki-zodiaku/baran/305079,Randka-ze-znakiem-zodiaku--Baran.html /> Przeczytaliście drugie zdanie strony podanego linku? To przeczytajcie ostatni akapit artykułu na tej stronie... Wszystkie wróżki, ezoterycy, magowie i inne cudaki, proszę Was! Dogadajcie się chociaż między sobą i stwórzcie chociaż pozory żeby ludzie nie czuli się oszukiwani przez to co czytają. Ja akurat w horoskopy nie wierzę, czytam czasem bo mnie bawią ale Holmesem być tu nie trzeba, aby porównać artykuły... No i strona traci nieco na wartości. Bo jak znajdziecie tu taki błąd to od razu zapala się lampka pt. 'jak błąd tu to i tam też'. I zaufanie spada, poprzez poczucie niekompetencji. Tyle ode mnie. Barany trzymajcie się.
/6 lat temu
baranice nadawały by się na prostytutki nie na żony matki nie ma miłości z baranicami one mają kur...ską naturę prawdziwy facet przeleci je ale się z baranicą nie zwiąrze może być tylko ewentualnie kochanką na troszkę mają za małe cycki a ja tak lubię hiszpana