Problemy się pojawiają dopiero wtedy, gdy twoje dzieci zaczynają mieć pierwsze kłopoty i wątpliwości, a więc w wieku szkolnym.

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Barana?

W domu to raczej ty grasz pierwsze skrzypce. Decydujesz nie tylko o wspólnych wyjazdach, ale także o bardziej przyziemnych sprawach, jak na przykład: co będzie na obiad, jak udekorujemy choinkę czy kogo zaprosimy na święta.
/ 15.03.2011 09:18
Problemy się pojawiają dopiero wtedy, gdy twoje dzieci zaczynają mieć pierwsze kłopoty i wątpliwości, a więc w wieku szkolnym.

Wszyscy w rodzinie wiedzą, że zawsze mogą na ciebie liczyć. Mimo że jesteś osobą zapracowaną, jakoś najczęściej znajdujesz czas, by usiąść i posłuchać ich zwierzeń. Zwykle też biegniesz im z pomocą, gdy tylko tego potrzebują. Jak to robisz… to już twoja słodka tajemnica. Jako matka jesteś niezwykle wymagająca, ale i sprawiedliwa. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Barana?

Dzieci czasami mają opory, by przyjść do ciebie z jakimś problemem, a już szczególnie, gdy coś napsociły. Jednak zazwyczaj mogą na tobie polegać całkowicie. I to właśnie tobie prędzej zwierzą się ze swoich problemów czy wątpliwości niż swoim znajomym. Mogłabyś jednak czasami trochę spuścić z tonu i dać im trochę odetchnąć. W końcu nie możesz ich kontrolować przez całe życie. 

Zobacz także: Horoskop cygański

Pamiętaj, że Twoje dzieci potrzebują czasu na własne zainteresowania, że muszą popełniać błędy, by później ich móc uniknąć w samodzielnym życiu.