Brak życia seksualnego może negatywnie wpływać na erekcję

Horoskop małżeński dla Ryb

Co mówi o Tobie albo o Twoim partnerze horoskop małżeński? Jaką będziesz żoną? Jakim on będzie mężem? Horoskop małżeński odkryje przed Tobą najgłębiej skrywane tajemnice Twojej drugiej połowy.
/ 03.06.2011 11:38
Brak życia seksualnego może negatywnie wpływać na erekcję

Żona Ryby

Wrodzona wrażliwość i delikatność pań spod znaku Ryb czyni je wspaniałymi żonami. Ich zmysłowość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów sprawia, że łatwo się zakochują i często mają romanse poza związkiem. Jeśli jednak spotkają mężczyznę swojego życia i szczerze go pokochają, są bardzo wiernymi żonami.

Panie Ryby potrafią znakomicie zająć się domem i wychowaniem dzieci. Są dobrymi matkami, choć zdarza im się za bardzo rozpieszczać swoje pociechy. Trudno im odmawiać nawet wówczas, gdy nakazywałby tego zdrowy rozsądek.
Gospodarna żona spod znaku Ryb nie potrafi niestety racjonalnie rozporządzać domowym budżetem. Pieniądze łatwo uciekają jej z portfela, a codzienne małe przyjemności stają się rytuałem, którego nie mogą sobie odmówić. Jej rozrzutność często staje się przyczyną małżeńskich kłótni, jednak Pani Ryby potrafi szybko udobruchać męża czułymi słówkami i wrodzoną zdolnością przekonywania.

Zobacz także: Jak kochają Ryby?

Mąż Ryby

Panowie spod znaku Ryb to niepoprawni romantycy i wielbiciele płci pięknej. Kiedy bezgranicznie się zakochają, zaczynają idealizować wybrankę i przypisywać jej zmyślone cechy. Żona pana Ryby może wieść życie księżniczki pod warunkiem, że zaakceptuje jego bujanie w obłokach i pewną życiową niezaradność.

Mąż Ryby to prawdziwy artysta, który sypie pomysłami jak z rękawa. Jednak nie wszystkie jego marzenia są możliwe do realizacji, z czego on sam nie zawsze zdaje sobie sprawę. Dlatego jego żona powinna być osobą myślącą nieco bardziej racjonalnie, by ściągać go na ziemię w odpowiednim momencie.

Mężczyźni spod znaku Ryb są troskliwymi ojcami, dla których ciepło domowego ogniska to największa wartość w życiu. Ich dzieci z pewnością nie znajdą czasu na nudę – nieustannie będą im wtórować w realizacji szalonych, kreatywnych przedsięwzięć. Tata Ryby potrafi wyczarować swoim dzieciom magiczny świat, ponieważ sam jeszcze czuje się czasem małym chłopcem.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Ryb?