Zabawy mogą kształcić, dlatego najlepiej wybierać właśnie te rozwijające i uczące dziecko wiele nowych rzeczy!

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Ryb?

Marzycielka, czasami niezdecydowana i troszkę oderwana od ziemi. No cóż… twoje dzieci nie zawsze są zadowolone z ciebie.
/ 15.03.2011 16:05
Zabawy mogą kształcić, dlatego najlepiej wybierać właśnie te rozwijające i uczące dziecko wiele nowych rzeczy!

Gdy Twoje pociechy wracają ze szkoły, chciałyby zjeść z tobą wspólny obiad, ale niestety ty czasami wolisz posiedzieć sama ze swoimi marzeniami. Byłoby to normalne, gdyby nie fakt, że spędzasz tak większą cześć swojego wolnego czasu. Kochasz rodzinę, ale całkowicie nie przywiązujesz wagi do codziennych obowiązków. Pora się wreszcie otrząsnąć… rozejrzeć trochę po świecie, on jest naprawdę cudowny. A na dodatek tuż obok są twoje dzieci, które potrzebują twojej opieki i wsparcia. Marzenia są dobre, ale nie można żyć nimi wiecznie, zwłaszcza, że życie jest arcyciekawe. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Ryby?

Postaraj się znaleźć więcej czasu dla rodziny, a sama się przekonasz, że spędzanie z nią czasu jest o wiele fajniejsze niż buszowanie po świecie twoich fantazji. Dzieci potrzebują ciebie, to nie one powinny opiekować się tobą, ale ty nimi. Wolne chwile, które spędzasz z nimi są dla nich jak marzenie. Kochają cię za twoją pomysłowości i oryginalność. 

Zobacz także: Jak kochają Ryby?

Daj poznać się swoim dzieciom, a zobaczysz od razu całkiem nowy, lepszy świat, bardziej rzeczywisty od tego, który codziennie sobie wyobrażasz.