Relacje pani spod znaku Ryb z innymi znakami zodiaku

Relacje pani spod znaku Ryb z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Ryb? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 21.06.2010 13:37
Relacje pani spod znaku Ryb z innymi znakami zodiaku

Ryba z Rybą

Związek dla tych, którzy lubią cierpieć. Przy spotkaniu Rybki z Rybą należy wziąć pod uwagę: tendencję jej i jego do popadania w nastroje depresyjne, niezdolność do podejmowania decyzji w czasie nie krótszym niż jedna godzina, odlatywanie bez zapowiedzi w rejony kosmicznych marzeń, wikłanie się w romanse, poznawanie świata metodami wąsko dostępnymi, pociąg do wszelkiego rodzaju używek, abnegację, stagnację i inne nacje. Owszem, zajmowanie się metafizyką, zagadnieniem teleportacji, hipnozy, a także roztrząsanie problemów współczesnego świata jest potrzebne, pod warunkiem, że nie zapomni się o tym, że od czasu do czasu trzeba coś zjeść, pójść do pracy i umyć się. Bez komentarza.

Ona z mężczyznami spod innych znaków

Z Baranem

Pani Ryba spotykając na swojej drodze przedstawiciela gatunku męskiego spod znaku Barana powinna pamiętać, że ma on naturę zdobywcy. Mężczyzna spod tego znaku uwielbia flirtować i nadskakiwać kobiecie. Sama zmysłowość mu nie wystarcza. Oprócz niej szuka w kobiecie także inteligencji. Pani Rybka będzie wielce podatna na umizgi Barana i bardzo chętnie da się uwieść. Owszem, będzie go do szału doprowadzało jej niezdecydowanie i chwiejność, ale w tym wypadku niezbadane są ścieżki jakimi chodzą gwiazdy. Jeśli pani spod znaku Ryby powściągnie swoje marzycielstwo i poświęci więcej czasu na pracę nad tym uparciuchem, może się udać. Warto spróbować.

Zobacz także: Horoskop zawodowy

Z Bykiem

Niepotrzebne wikłanie się w związki, skakanie z kwiatka na kwiatek tej uroczej pszczółki jaką jest Rybka kontra silny zdecydowany mężczyzna, pan i władca (przynajmniej tak mu się zdaje). I kolejne zaskoczenie. Tak jak w przypadku związku z panem spod znaku Barana, tak i tutaj czeka nas niespodzianka. Ta torreadorka – posiadająca w sobie wielki urok osobisty - poskromi tę chodzącą górę mięska. Ale niech panie się nie łudzą. Pan Byk nie zaakceptuje ciągłego flirtowania. Weźmie w silną garść to co mu się należy i zajmie się wychowaniem. Bo w tym związku najważniejsza jest sypialna, potem długo długo nic, a dopiero później cała reszta. Warto spróbować, a nuż się uda?

Z panem spod znaku Bliźniąt

Nic z tego nie będzie. Chociaż trzeba przyznać, że oboje są obdarzeni podobnymi temperamentami. Tylko, że pan spod znaku Bliźniąt zamiast oddawać się fantazjom i marzeniom woli działać, działać i jeszcze raz działać. Panie powinny uważać na ten gatunek mężczyzn. Bezpośredni pan Bliźniak nie rozróżni romantycznych niuansów bycia we dwoje. I nadejdzie taka chwila, kiedy pani Ryba zdegustowana życiowym podejściem Barana do życiowych problemów popłynie w poszukiwaniu tego jedynego do kolejnego akwarium. Gwiazdy mówią nie.

Z Rakiem

Melancholia z melancholią. Ciągnie woda do wody. Podobnie w temperamentach i oczekiwaniach względem siebie. Stanowią nierozerwalną całość. Pan Rak, tak jak pani spod znaku Ryb, także lubi oddawać się marzeniom i lewitować w zaświatach. Często się tam spotykają, więc nie mają problemów z powrotem na ziemię. Tutaj nie przerażają ich nawet codzienne troski zmartwienia. Są dla siebie ostoją i opoką. Także w sypialni układa się im różowo. Nieśmiała na co dzień Ryba rozwija przed panem Rakiem wachlarz swoich możliwości, a ten przed nią pada na kolana w zachwycie. Panie do dzieła, bo naprawdę warto. Konstelacje są na tak.

Z Lwem

W tym związku pani Ryba musi mieć świadomość, że będzie zmuszona do codziennego podziwiania urody i klasy swego partnera. Jednego może być pewna. Pan lew zapewni jej spokój i tak potrzebną stabilizację. Ma to swoje dobre strony bo bez przeszkód pani Ryba może rozwijać swoje artystyczne zainteresowania. Uwaga! Jeśli pan Lew wróci do domu nad ranem z dziwnie błyszczącymi policzkami pani Ryba mimo, że nie posiada ku temu odpowiednich predyspozycji powinna zrobić mu karczemną awanturę. Inaczej będzie musiała poszukać sobie innej przystani. Opłaci się. Pan Lew nie jest aż tak mocny na jakiego wygląda.

Z panem spod znaku Panny

Gwiazdy mówią temu związkowi zdecydowane nie. Dla gorącej w uczuciach pani spod znaku Ryb, pan Panna będzie pasował jak pięść do nosa. Panna jest niemal chodzącym wzorem szwedzkiej doskonałości. Ryba doskonałości nie potrzebuje. Jak już wiadomo, pani spod tego znaku pragnie z całego serca mężczyzny na białym koniu. Pannie szkoda byłoby zachodu na szukanie białego konia. Właśnie nie zrozumiałby nawet, że to przenośnia. Panie mogą sobie darować. Wieje nudą.

Z Wagą

Pan spod tego znaku dużą wagę przywiązuje do wyglądu zewnętrznego, zwraca uwagę na ubiór, dodatki. Uwielbia intelektualne rozmowy ociekające estetyką wypowiedzi. Także w sypialni cenią wyrafinowanie i na pewno za żadne skarby świata nie zgodzą się na miłosne potyczki na łonie natury. Do gier miłosnych niezbędne wydaje się dla pana Wagi światło księżyca i zapewnienia partnerki o jego wyjątkowości. Panie powinny zadać sobie pytanie: ile czasu można wytrzymać z takim mężczyzną? Niewiele.

Z panem spod znaku Skorpiona

Z tym jadowitym zazdrośnikiem nie warto umówić się nawet na lunch, bo może zrobić potężną awanturę o to, że spojrzałaś przychylnym okiem na kelnera. Po co ci to? Jest tylu innych interesujących facetów, że tego jednego możesz sobie darować. Zresztą popatrz. Jego naprawdę nie interesuje to co masz do powiedzenia. Zajęty jest sobą i nie zwraca w ogóle na ciebie uwagi. Czy naprawdę warto przez niego wylewać łzy? Oczywiście, że nie. Więc na co czekasz?

Z panem spod znaku Strzelca

Pan Strzelec choćby robił nie wiadomo co, nie zrozumie intelektualno-egzystencjalnych rozterek swojej partnerki Rybki. Ona z kolei nie pojmie swym romantycznym rozumem jego pewności siebie i spostrzegania świata dwubarwnie. Tylko w sypialni znajdą wiele płaszczyzn namiętnego porozumienia, ale panie powinny uważać, bo dla pana Strzelca może być ona kolejną zdobyczą na jego drodze podbojów miłosnych. Na flirt tak, na dłużej gwiazdy mówią zdecydowane nie.

Zobacz także: Sex horoskop

Z Koziorożcem

Dla niej Koziorożec delikatnie mówiąc jest mężczyzną zbyt bezpośrednim. Trudna do zrozumienia kobieta spod znaku Ryb będzie w początkowej fazie znajomości zagadką nie do rozwiązania dla Koziorożca. Później da sobie spokój. Tym bardziej, że ona dla niego jest za delikatna, on z kolei dla niej zbyt gruboskórny. Ona nie może zrozumieć jak można być takim lodowym facetem. Związek o podwyższonym ryzyku, praktycznie bez szans.

Z panem spod znaku Wodnika
Przy tym mężczyźnie należy mieć się na baczności. Rzeczywiście są romantykami, ale o zbyt krótkiej pamięci. Jeśli pani Ryba sądzi, że Wodnik ją zapamięta, to się grubo myli. Dla Wodnika zawsze będzie ważniejsze to co ma się zdarzyć od tego, co się zdarzyło lubi właśnie się dzieje. Czy naprawdę warto zawracać sobie głowę tak niestałym partnerem. Wystarczy, że jedno w tym związku będzie orbitować. Można sobie darować.