Trzeba zaznaczyć, że panu spod znaku Ryby, będącym w stałym związku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej próbować.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Ryb?

Pani Rybka z upodobaniem oddaje się fantazjowaniu na różne tematy. Także i te z zakresu spotkań miłosnych. Mężczyzna spod znaku Ryb, niepoprawny, romantyczny marzyciel, przez połowę swego życia szuka ideału kobiety. I już lis był w kurniku i już chwytał gąskę... lecz cały kurnik pełen ślicznych gąsek. I którą wybrać? Właśnie w tym cała rzecz.
/ 11.04.2011 08:59
Trzeba zaznaczyć, że panu spod znaku Ryby, będącym w stałym związku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej próbować.

Kobieta

Marzenia pani spod znaku Ryb są zazwyczaj jednostajne, gdyż marzy ona o rycerzu na białym... mechanicznym koniu, który zabierze ją do swojego królestwa, gdzie do końca dni będzie ją czcił i hołubił. O fantazjach erotycznych nie będziemy wspominać. Nie wypada; są za bardzo perwersyjne i wyuzdane. Zresztą po co opisywać to, czego pani Rybka nigdy nie wcieli w czyn?

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna

W większości rybich polowań, zniecierpliwiony daremnym oczekiwaniem pan spod znaku Ryb na jakąkolwiek decyzję, obiekt westchnień odlatuje do bardziej zdecydowanego liska. Pan Ryba, zostawiony kilka razy na lodzie, przed wyruszeniem do następnego kurnika, swój romantyzm i czar uzbraja w pancerz niedostępności. I wreszcie w drugiej połowie swego życia zazwyczaj trafia na tą jedyną. Wybranka pana spod tego znaku jest zazwyczaj jego przeciwieństwem.

To duże dziecko potrzebuje kobiety silnej, która od czasu do czasu sprowadzi kosmiczny statek, którym podróżuje na ziemię. Kobiety, która będzie mu matką i kochanką. I wbrew pozorom pan Ryba nie będzie miał problemu ze znalezieniem takiej partnerki. 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Mało która kobieta oprze się urokowi osobistemu pana spod znaku Ryby. Trzeba jednak zaznaczyć, że panu spod znaku Ryby, będącym w stałym związku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej próbować. I to z powodzeniem. Jego romantyzm, nieśmiałość i brak pewności siebie, działają na płeć przeciwną dziwnie mobilizująco. I jest prawdą jeśli pan Ryba mówi, że on nie chciał, tylko jakoś samo tak wyszło. Nie samo, ale zdecydowała druga strona, znudzona czekaniem, aż pan Ryba zdecyduje się na malutki kroczek ku zdradzie. W sypialni mężczyźnie spod znaku Ryb nie brakuje inwencji i pomysłów, czym zachwycił na pewno nie jedną kobietę. Trzeba przyznać, że są wspaniałymi kochankami. Dba o partnerkę jak mało który mężczyzna. Jest mu obojętne, kto będzie miał głos decydujący we wspólnych miłosnych igraszkach. Chętnie wywiesi białą flagę, byle było mu przyjemnie. Nie lubią monotonii i chętnie ubarwiają intymne spotkania niecodziennymi elementami. Delikatna perwersja? Czemu nie.

Źródło: PRINTEX