Jak kochają Ryby

Jak kochają Ryby

Ryby, jak chyba żaden ze znaków zodiaku, uwielbiają atmosferę tajemniczości. Schadzka w blasku księżyca, o północy, w ruinach zamku? Taka randka przejdzie tylko z Rybą. To nic, że zimno, tną komary i chce się spać. Ważne, że jest czarująco, romantycznie i uroczo.
/ 12.07.2010 12:18
Jak kochają Ryby

Ryby uwielbiają kolacje przy świecach, trzymanie się za dłonie, powłóczyste spojrzenia. To nic, że ich wzrok robi się czasami maślany. Znaczy to, że Ryba właśnie oddała się marzeniom z partnerem w roli głównej. A to, że partner ten siedzi obok, dla Ryby nie jest aż tak istotne. Fakt, że bywa to denerwujące.

Ryby nie należą raczej do stałych w uczuciach partnerów. Swoim romantyzmem lubią obdarzać wielu przyjaciół i przyjaciółek. Raczej nie mają wyrzutów sumienia, gdy wdają się w romanse i flirty chociaż mają stałego partnera. Dzieje się tak dlatego, ponieważ Rybki zazwyczaj go idealizują. Niemały udział bierze w tym procederze ich bogata wyobraźnia. Oczywiście okazuje się, że ten wyśniony, namalowany w marzeniach ideał jest kimś innym niż przypuszczała Rybka.

Zobacz także: Sex horoskop

Osoby spod znaku Ryb nie lubią niespodzianek i udziwnień, a najlepiej się czują uprawiając miłosne poletko w dużym łóżku. Seksu w innych miejscach nie wyobrażają sobie, gdyż mógłby przecież ktoś ich zobaczyć i pomyśleć nie wiadomo co.

Trzeba jednak przyznać, że do krótkodystansowców Ryby nie należą. Będą wyraźnie zdegustowane jeśli potyczki miłosne trwają tak długo jak seans w kinie. Cóż, przed spotkaniem z Rybą trzeba się nastawić, że tej nocy oka się raczej nie zmruży, chociażby na chwilę.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Ryby