Ryby szukają partnerów, którzy byliby w stanie zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, a zarazem takich, którzy są silni i mają mocną osobowość.

Jakie zalety i wady mają Ryby?

Wydaje Ci się, że każdy może posiadać wady, ale nie Ty? A może myślisz, że posiadasz prawie same wady? Możliwe, że się mylisz. Posiadasz pewne cechy - zarówno pozytywne, jak i negatywne - ale nie zawsze potrafisz je dostrzec. Zobacz, jakie wady i zalety mają osoby spod Twojego znaku zodiaku. Uważaj, bo możesz się zdziwić!
/ 18.04.2011 09:55
Ryby szukają partnerów, którzy byliby w stanie zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, a zarazem takich, którzy są silni i mają mocną osobowość.

Zalety:

  • marzyciele – Ryby często śnią na jawie, nie są w stanie obejść się bez swojego świata marzeń; są dzięki temu bardzo kreatywne, choć niestety nie wszystkie ich pomysły mają szansę ujrzeć światło dzienne, a szkoda, bo są naprawdę niesamowite i oryginalne;
  • rodzinne – ludzie ci zwykle marzą o wspaniałej rodzinie, pełnej śmiechu dzieci, szczekania psów i miłości; szukają partnerów, którzy byliby w stanie zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, a zarazem takich, którzy są silni i mają mocną osobowość.

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani znaku Ryb?

Wady:

  • bałaganiarze - jeżeli ktoś przez większość czasu pogrążony jest w marzeniach, to zrozumiałym powinno być, że już nie znajduje czasu dla tak przyziemnych spraw jak odkurzenie pokoju czy zrobienie prania; partner Ryby albo powinien postarać się doprowadzić ją do pionu (co niestety może być równoznaczne z zakończeniem związku), albo pogodzić się z jej trybem życia;

Nieodpowiedzialny – Ryby są wprawdzie niezwykle rodzinne, kochają dzieci itp., ale to niestety nie oznacza już, że można na nich polegać; nierzadko może się zdarzyć, że zapomną odebrać dziecko ze szkoły albo przedszkola, bo akurat wpadną na świetny pomysł albo po prostu zagapią się w autobusie.

Zobacz także: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Ryb?