Numerologia partnerska: sprawdź, z kim stworzysz idealny związek!

włosy fot. Fotolia
Ciekawi cię, jaka jesteś w miłości, czy tworzycie z ukochanym idealną parę lub z kim nie powinnaś się raczej wiązać? Odpowiedzi znajdziesz we wróżbie
/ 29.04.2019 09:22
włosy fot. Fotolia

Sprawdź za pomocą numerologii, czy związek będzie harmonijny i szczęśliwy, w znacznej mierze zależy od właściwego dobrania się partnerów pod względem osobowości. Charakter człowieka określa zaś, według numerologów, nasza data urodzenia. Numerologia - dobranie par pomoże ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Jak obliczyć, jaką jesteś liczbą? Instrukcja:

Sprawdź numerologię, czyli dobranie par, aby zobaczyć, z kim stworzysz najlepszy duet:

 • zsumuj wszystkie cyfry składające się na twoją datę urodzin – aż do otrzymania wyniku jednocyfrowego.

Przykład: urodziłaś się 13 maja 1982 r. Zsumuj: 1+3+5+1+9+8+2=27=2+7=9. Jesteś zatem Dziewiątką.

Charakterystyka tej cyfry kryje twój miłosny portret oraz uczuciowe prognozy dla twoich przyszłych związków.

Uwaga! Jeśli serce masz już zajęte, oblicz również magiczny numer partnera i porównaj go ze swoim.

Kim jesteś? Kliknij w swoją liczbę numerologiczną i sprawdź, z kim stworzysz idealny związek!

Co czeka was w miłości w tym roku? Poznaj swój horoskop partnerski 2018!

Jaka jesteś w miłości? Z kim stworzysz idealny związek? Sprawdź waszą numerologię dla par!

Numerologiczna 1: pragniesz zawładnąć mężczyzną

Jedynka to kobieta porywcza i namiętna. Numerologiczna 1 zrobi wszystko, by zdobyć serce wybranka, a gdy już go w sobie rozkocha, staje się zaborcza. W sypialni emanuje zmysłowością – pod warunkiem że ukochany dorównuje jej temperamentem. Bywa zmienna w nastrojach.

Uczuciowe prognozy:

 •  Największe szczęście znajdziesz z 2 lub 6. To mężczyźni łagodni i ugodowi, więc pasują jak ulał do twojej silnej, niezależnej natury.
 • 3 lub 4 to także niezły wybór, jeżeli nieco powściągniesz swoją władczość.
 • Raczej skazane na fiasko będą twoje związki z 1, 8 i 9. To mężczyźni silni jak ty. Konflikty byłyby więc nieuniknione.

Numerologiczna 2: jesteś stała w uczuciach

Romantyczna, z natury nieśmiała numerologiczna 2 woli być zdobywana niż zdobywać. Jednak ośmielona przez ukochanego zapomina o zahamowaniach i daje się ponieść zmysłom. Zawsze lojalna, troskliwa, wierna, szuka mężczyzny o tych samych cechach – czyli oddanego jej na całe życie.

Uczuciowe prognozy

 • Prawdziwe pokrewieństwo dusz łączy cię z drugą 2, a także z 4 i 6. To mężczyźni wrażliwi, wierni, stworzycie więc pełen czułości związek.
 • Ciekawe życie możesz mieć z wesołą 3 lub żądną wrażeń 5. Tacy partnerzy dodadzą ci energii.
 • 7 to mężczyzna zbyt powściągliwy dla nieśmiałej 2. Z kolei przy nieco chaotycznej 9 może ci brakować poczucia bezpieczeństwa.

Numerologiczna 3: długo szukasz swego ideału

Czuła, wesoła i tolerancyjna 3 nie próbuje dyrygować partnerem – łatwo godzi się na kompromisy. Nim jednak znajdzie swój wyśniony ideał, numerologiczna 3 nieraz przez wiele lat skacze z kwiatka na kwiatek, za każdym razem wierząc, że jest to już uczucie dozgonne.

Uczuciowe prognozy

 • Najlepszy związek stworzysz z inną 3 oraz z 1 i 5. To mężczyźni również pełni wigoru jak ty. Nie będziesz się z nimi nudzić!
 • Związek z 9 byłby doskonały, ale... dwa żywiołowe temperamenty szybko mogą się sobą zmęczyć.
 • 2, 4 i 6 ze swoim zamiłowaniem do spokojnego życia raczej cię nie uszczęśliwią. Lepiej więc nie ryzykuj!

Horoskop miłosny 2018. Co szykuje dla ciebie los?

Numerologiczna 4: marzysz o stabilnym związku

Uczciwa, wierna, odpowiedzialna... Z 4 każdemu mężczyźnie będzie jak w raju! Jednak bardziej niż na przelotnych miłostkach zależy jej na budowaniu poważnego związku. Dlatego na wyznanie miłości numerologiczna 4 decyduje się dopiero wówczas, gdy jest pewna, że to TEN.

Uczuciowe prognozy

 • Najlepszą partią jest dla ciebie spokojna 2, zrównoważona emocjonalnie 6 lub poważna 7. Związek z każdym z tych mężczyzn będzie na pewno szczęśliwy, nadzwyczaj zgodny i trwały.
 • Z 1, 8 lub 9 też możesz znaleźć szczęście, o ile docenisz dosyć bojowy temperament partnera.
 • 3 i 5 lepiej omijaj szerokim łukiem. To mężczyźni, których prędzej czy później uznasz za nieodpowiedzialnych lekkoduchów. Szkoda tracić czas!

Numerologiczna 5: trudno jest cię zadowolić

Piątka szuka miłości namiętnej, szalonej, pełnej niespodzianek. Jeżeli partner jest bierny i ceni sobie życiowy spokój, staje się dyktatorska, krytyczna i... odchodzi. W sypialni numerologiczna 5 bywa kapryśna. To, co podobało się jej dziś, jutro może ją drażnić lub nudzić.

Uczuciowe prognozy

 • Cudownie będzie ci się układać z inną 5 oraz 3. To mężczyźni jak ty skłonni do śmiechu i zabawy. Nie zabraknie wam wrażeń, bo czeka was życie pełne przygód.
 • Szczęście możesz znaleźć również z 4, o ile zadziała zasada, że przeciwieństwa się przyciągają.
 • Spokojne 2 i 6 mogą czuć się przytłoczone twoją witalnością. Ryzykowny byłby też związek z 7 – jest dla ciebie zbyt wrażliwa.

Numerologiczna 6: stawiasz na życie rodzinne

Zmysłowa numerologiczna 6 wzbudza pożądanie, ale w uczuciach nie lubi gwałtowności. Potrzebuje partnera czułego i wrażliwego. Bardzo ceni sobie życie rodzinne. Gdy kocha, dąży do zalegalizowania związku, a potem wytrwale chucha i dmucha na domowe ognisko.

Uczuciowe prognozy

 • Druga 6, 4 lub 2 to strzał w dziesiątkę! Takt i stabilne usposobienie partnera zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i udane życie.
 • U boku 3 lub 5 musiałabyś przymknąć oko na zbytnią niefrasobliwość partnera. Z kolei 1 to mężczyzna czuły, ale też... władczy. Przemyśl to!
 • Od wymagającej 8 różnisz się charakterem tak dalece, że na dłuższą metę nie byłby to dobry układ.

Horoskop 2018 dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym roku?

Numerologiczna 7: w miłości jesteś szczodra

Choć numerologiczna 7 stwarza wrażenie osoby chłodnej i nieprzystępnej, w rzeczywistości jest kobietą gorącą, zmysłową, bardzo spragnioną uczuć. Kiedy kocha, nie ustaje w spełnianiu zachcianek partnera. A w sypialni on czuje się prawdziwym królem.

Uczuciowe prognozy

 • Duże podobieństwo cech charakteru łączy cię z inną 7 i stonowaną 4. Nie odrzucaj też 9. To sentymentalny, czuły mężczyzna.
 • Układ z 3 lub 5 może być obiecujący, o ile nie przytłoczy cię nadmiar energii partnera.
 • Związek z 2 lub 6 oznaczałby dla ciebie konieczność ciągłego dowartościowywania niepewnego siebie mężczyzny. To nie rokowałoby dobrze!

Numerologiczna 8: lubisz dominować w związku

Ósemka wymaga od partnera całkowitego podporządkowania. Tylko taka relacja jest w stanie zaspokoić zaborczy, gwałtowny temperament numerologicznej 8. Gdy wybranek próbuje grać pierwsze skrzypce lub nie jest skłonny do poświęceń, związkowi grozi kryzys.

Uczuciowe prognozy

 • Nie przegap szansy na związek z 2 lub 6 – to łagodni mężczyźni, owiniesz ich sobie wokół palca. Udany duet stworzysz też z 4, 7 i 9.
 • Wspólne życie z 3 lub 5 będzie wprawdzie dość burzliwe, ale też pełne wrażeń.
 • Jedynka oraz druga 8 raczej nie dadzą ci szczęścia. Dwie silne, dominujące osobowości to mieszanka wybuchowa!

Numerologiczna 9: cenisz sobie wierność

Wrażliwa z natury numerologiczna 9 wobec mężczyzn zachowuje rezerwę. Często się zakochuje, ale sama nigdy nie robi pierwszego kroku. Małżeństwo traktuje bardzo poważnie. Nie ma wtedy mowy o żadnych flirtach czy zdradach. W sypialni zmysłowa, otwarta na nowe pomysły.

Uczuciowe prognozy

 • Związek z 9 to najlepsza z możliwych kombinacji – zrozumiecie się z partnerem bez słów. Bardzo udane życie czeka cię również z Siódemką.
 • Z 6 też może być ci dobrze, pod warunkiem że partner w niczym nie zechce cię ograniczać.
 • Z nieco egocentryczną 1 i dosyć nerwową 5 raczej trudno będzie ci się porozumieć. Kłótnie byłyby nieuniknione.

Sprawdź swój aktualny horoskop miesięczny!