Przełom w sprawie zaginięcie 3,5-letniego Kacperka? Jackowski powiedział, gdzie może być dziecko

Zaginięcie Kacperka fot. Adobe Stock
3,5-letni Kacper z Nowogrodźca zaginął w poniedziałek. Od tego czasu szukają go służby i ochotnicy. Co stało się z chłopcem? Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi, gdzie może znajdować się chłopiec.
Karolina Kalinowska / 02.05.2020 19:01
Zaginięcie Kacperka fot. Adobe Stock

Trwają poszukiwania 3,5-letniego Kacperka z miejscowości Nowogrodziec w woj. dolnośląskim. Chłopiec zaginął 27 kwietnia br. Był pod opieką pijanego ojca, który nie zauważył, gdy jego syn oddalił się na rowerku. Od tego czasu trwają intensywne poszukiwania dziecka, które do tej pory nie przyniosły rezultatów. Uczestniczą w nich służby mundurowe i ochotnicy.

O pomoc we wskazaniu miejsca pobytu dziecka matka chłopca poprosiła znanego jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego. Mężczyzna nie ma wątpliwości, gdzie należy szukać Kacpra.

Krzysztof Jackowski o zaginięciu 3,5-letniego Kacpra

Jak donosi serwis Fakt.pl zrozpaczona mama 3,5 letniego Kacpra, postanowiła skorzystać z pomocy Krzysztofa Jackowskiego. Niestety on nie miał dla niej optymistycznych wiadomości.

Pierwszej nocy, gdy zaginął chłopczyk, skontaktowano się ze mną w tej sprawie. Nie znając szczegółów, nie wiedząc nic, poczułem, że dziecko jest w rzece. Zobaczyłem wodę - czytamy na Fakt.pl

Jasnowidz narysował mapkę, która sugerowała, że Kacper wpadł do rzeki Kwisy znajdującej się niedaleko działki jego rodziców. Jackowski zaznaczył nawet dokładne miejsce, w którym chłopczyk miał wpaść do wody.

Aby podać więcej szczegółów musiał dotknąć rzeczy osobistych zaginionego dziecka, dlatego konieczna była wizyta jego mamy w Człuchowie, miejscu zamieszkanie jasnowidza.

Zabrała je ze sobą w czwartek zrozpaczona mama chłopczyka i w towarzystwie bliskiej rodziny, pojechała do oddalonego o blisko 400 km Człuchowa. Roztrzęsiona kobieta sama nie byłaby w stanie prowadzić - czytamy na fakt.pl

Jak sam przyznaje, wolałby mieć lepsze wiadomości, ale wizja z wodą była pierwszą rzeczą, którą zobaczył.

Poszukiwania zaginionego Kacpra

Ta hipoteza jest brana pod uwagę również przez policję, bo poszukiwania chłopca skupiają się właśnie w okolicach Kwisy. Niestety zajmują one bardzo dużo czasu, bo koryto rzeki nie jest najłatwiejszym miejsce prowadzenia akcji poszukiwawczej.

Idziemy zgodnie z nurtem rzeki od Parzyc w kierunku Osiecznicy. Są też dwa psy z komisariatu wodnego we Wrocławiu, przeczesują teren wzdłuż rzeki – powiedziała aspirant sztabowa Anna Kublik-Rościszewska w rozmowie z wiadomości.gazeta.pl.

Funkcjonariusze, rodzina i grupa ochotników sprawdza również wszystkie pobliskie miejsca, gdzie mógłby znajdować się chłopiec.

Wszystkie osoby, które mają jakieś informacje na temat miejsce pobytu zaginionego Kacpra, są proszone o kontakt z komendą pod numerem telefonu 75 6496 200 lub 201. W dniu zaginięcia dziecko było ubrane w czarne spodnie typu bojówki, koszulkę w biało-czerwone poziome pasy z nadrukiem Myszki Miki i szare sportowe buty.