Jasnowidz Jackowski zapowiada coś gorszego od koronawirusa. Czeka nas katastrofa w te wakacje

Jackowski - koronawirus to początek fot. ONS.pl
Krzysztof Jackowski wielokrotnie zapowiadał kryzysy, epidemii, kataklizmy czy wojny. Tym razem wyznał, że nie należy usypiać czujności, bo czeka nas katastrofa w te wakacje.
Edyta Liebert / 28.05.2020 16:36
Jackowski - koronawirus to początek fot. ONS.pl

Koronawirus to tylko preludium do czegoś gorszego. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego czeka nas światowa tragedia większego kalibru.

Jackowski przepowiada tragedię po koronawirusie

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa uważa, że zmniejszenie lęku przed koronawirusem i teoretyczne wygasanie epidemii to tylko element przejściowy między jednym kryzysem, a drugim, który nastąpi bezpośrednio po nim. Zdaniem jasnowidza należy być czujnym, bo koronawirus to tylko początek... Czego? Podobno możemy spodziewać się wojny. Nie podaje jednak żadnych konkretów.

Uważam i czuję to, że czerwiec i lipiec, te dwa miesiące, będą już wyraźnymi znakami, że robi się bardzo niebezpiecznie na świecie. I myślę, że czerwiec i lipiec, tak czuję, to będzie czas kiedy to będziemy poważnie zaniepokojeni nie tylko koronawirusem, ale też zaczynającą się wojną na świecie, która się zacznie nagle – powiedział jasnowidz w rozmowie z „Super Expressem”.

Jackowski wróży katastrofę po epidemii

Katastroficzna przepowiednia miałaby dotknąć cały glob. Jasnowidz wielokrotnie podkreślał, że rozmiary tragedii są tym większe, im silniej tkwi się w bańce dobrobytu i egoizmu. Lubi wspominać, że nic nie jest dane raz na zawsze.

Jasnowidz Jackowski słynie z apokaliptycznych wizji świata. Na swoim kanale na YouTube, wypowiadał się na temat pandemii ze szczegółami - wnikliwie, skrupulatnie. Niektóre filmy to ponadgodzinne opisy „widzeń”. Przypominamy, że kilkakrotnie wypowiadał się na temat pandemii też w mediach.

Przepowiednie Jackowskiego: Jackowski przepowiedział, kiedy zakończy się epidemia koronawirusa
Jackowski nakreślił obraz życia po epidemii. Odniósł się do polityki

Redakcja poleca

REKLAMA