POLECAMY

Sennik

Śnił mi się inwalida – co to może oznaczać?

W Twoim śnie pojawiła się postać inwalidy i zastanawiasz się, co to może oznaczać, jaką wiadomość przyszykował dla Ciebie las. Przeczytaj i sprawdź.

Śnił mi się inwalida – co to może oznaczać?

Osoba niepełnosprawna budzi w wielu z nas smutek i obawę. Niektórzy uciekają przed widokiem inwalidów, nie chcą dostrzegać ich szczęścia, które potrafili odnaleźć w życiu. Częstokroć osoby niepełnosprawne budzą poczucie winy w tych, którzy posiadają pełną sprawność. Ujrzeć więc inwalidę we śnie dla wielu jest od razu złym znakiem, ale nie jest to zgodne z prawdą.

Sny zawsze powinno odczytywać się w kontekście do własnej sytuacji życiowej. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, zastanowić się nad swoją postawą i zachowanie w stosunku do innych, jak i również samego siebie. Interpretacja snu wymaga więc odpowiedniego przygotowania, w przeciwnym razie możemy wyciągnąć fałszywe wnioski.

Postać inwalidy

Jeśli w Twoim śnie pojawiła się postać człowieka niepełnosprawnego, może to oznaczać, że zbyt często skupiasz się wyłącznie na własnych sprawach. Może w ostatnich czasach miałeś za mało czasu dla swoich przyjaciół lub rodziny. Inwalida jest symbolem niesienia pomocy potrzebującym. Jeżeli pojawia się we śnie, jest upomnieniem, że zbyt rzadko pomagasz potrzebującym, że odkładasz to zawsze na dalszy plan. Człowiek nigdy nie powinien żyć tylko dla siebie, warto pomagać, gdyż naprawdę przynosi to sporo korzyści, bardzo rozwija. Jednak prawda też jest taka, że liczy się tylko prawdziwa i bezinteresowna pomoc. Jeżeli traktujesz pomaganie jako drogę do własnego sukcesu, jesteś jeszcze gorszy, jakbyś w ogóle nie pomagał. Zastanów się nad tym.

Zobacz także: Wzgórek Księżyca - czytanie z dłoni

Ja jako inwalida

Jeżeli ujrzany we śnie inwalida jest Tobą, jest to zapowiedzią choroby albo przejściowych kłopotów. Czeka Cię w niedługim czasie próba sił, którą przejdziesz, jeśli tylko dasz sobie szansę na wygraną. Bardzo często człowiek sam sobie podcina skrzydła, odbiera wiarę w zwycięstwo. To, co się zdarzy w Twoim życiu może się wzmocnić, jeśli tylko będziesz twardy. Musisz także wiedzieć, że nie jesteś sam. Znajdują się wokół Ciebie ludzie, którzy szczerze cierpią, gdy spotyka Ciebie coś złego. W gorszych chwilach możesz właśnie u nich szukać wsparcia i pomocy, oni zawsze będą gotowi Ci ich udzielić. Zaufaj ludziom z otoczenia, nie stawiaj tylko i wyłącznie na siebie, tak nie można długo żyć, trzeba mieć jakieś oparcie w życiu. Zanim jednak zaufasz, sprawdź czy warto.

Spotkanie z inwalidą

Zapowiedź urlopu, odpoczynku, którego od tak dawna pragnąłeś. Twoja podświadomość podpowiada Ci, że już niedługo będziesz mógł zregenerować swoje siły. Bardzo potrzebujesz tych kilku dni bez pracy i innych obowiązków.

Pomaganie inwalidzie

Twoje postępowanie jest godne podziwu, jesteś w stanie poświęcić swój czas dla innych. Mimo że robisz to całkowicie bezinteresownie, już niedługo może się okazać, że spotka Cię za to wielka nagroda. Ktoś już szykuje dla Ciebie niespodziankę, która odmieni Twoje życie, doda Ci sił. Jednak Ty nie zmienisz przez to swojego postępowania, nadal będziesz pomagać, nie oczekując w zamian za to żadnej zapłaty. Twoja postawa jest godna podziwu, inni to dostrzegają, mimo że nie zawsze Ci to powiedzą. Budzisz zazdrość wśród otoczenia, może niektórzy pójdą Twoi śladem.

Zobacz także: Co to jest gnostycyzm?

Wielu inwalidów

Uważaj, ktoś w Twoim otoczeniu knuje coś przeciwko Tobie. Zazdrość prowadzi niestety czasami do zemsty, tak może być tym razem. Wielu inwalidów we śnie jest zapowiedzią kłopotów, które mogą odcisnąć piętno na Twojej przyszłości. Gdy kłopoty się pojawią, nie zapomnij, że nie jesteś sam. Znacznie łatwiej jest walczyć ze złem, gdy ma się oparcie w przyjaciołach. Nie bój się im opowiedzieć o swoich kłopotach, nie będę Ci mieli tego za złe, wręcz przeciwne. Jeżeli tak postąpisz, szybko pokonasz wroga i wszystko obróci się na Twoją korzyść.