POLECAMY

Sennik

Słyszę muzykę – jak powinien to zinterpretować?

Ostatnio w moich snach pojawiła się muzyka. Nigdy dotąd wcześniej tego nie doświadczyłem, stąd to ogromne zaskoczenie. Wprawdzie lubię słuchać muzyki, ale nigdy nie zajmowała ona w moim życiu aż tak istotnego miejsca, bym o niej śnił – pisze Piotr.

Słyszę muzykę – jak powinien to zinterpretować?

Muzyka towarzyszy nam od zawsze w naszym codziennym życiu. Jest ona różnego rodzaju, nie zawsze przyjemna dla naszego ucha. Muzyka bowiem możemy nazwać niemalże każdy odgłos, nie tylko dźwięki fortepianu, skrzypiec czy też piosenki z radia. Dobrze wiemy, że niesie ona ze sobą określone emocje. Wspaniale wykorzystują to reżyserzy filmowi, pragnący zbudować napięcie, czy też nastrój dramatyczny w swoim filmie. Podobnie w życiu, także otaczamy się muzyką, która odzwierciedla nasz charakter. Teraz spróbujemy bliżej się przyjrzeć interpretacji snów, w których istotnym elementem jest właśnie dźwięk, muzyka.

Zobacz także: Co można stwierdzić na podstawie snów niedokończonych?

Słyszę ładną muzykę

Z Pana listu nie wynikało, że muzyka ze snu jest brzydka, czy też niepokojąca. Pana raczej zdziwiło samo pojawienie się jej we śnie. Nie powinien Pan dłużej się zamartwiać tym faktem. Ponieważ ładna muzyka, jest pozytywnym znakiem. Już niedługo spotka Pan na swojej drodze osobę miłą i ciekawą, z którą połączy Pana ważne uczucie, przyjaźni albo miłości. Osoba ta odegra w pańskim życiu istotną rolę. W tej chwili trudno jest powiedzieć jaką, ale z pewnością będzie to coś dla Pana pozytywnego.

Słyszę brzydką muzykę

Ten sen niestety nie jest już pozytywny. Osoby, które narzekają na tego typu „obraz”, powinny zwracać większą uwagę na osoby, z którymi się spotykają, jak i również swoje życie ogółem. Wokół Ciebie jest dużo zamieszanie, masz także mętlik w głowie.

Trudno jest Ci określić jasny cel, przez to miotasz się, jak dziki ptak zamknięty nagle w klatce. Powinieneś jak najszybciej spróbować zapanować nad swoim życiem, w przeciwnym razie możesz naprawdę wiele stracić. Uważaj także na swoje otoczenie, nie wszyscy są Ci życzliwi. Niektórzy chcieliby skorzystać na Twoich kłopotach. Jak najszybciej spróbuj się ogarnąć, zanim będzie za późno.

Gram na pianinie, podoba mi się to

To zapowiedź szczęścia i harmonii, które osiągniesz w życiu zawodowym i prywatnym. Jesteś osobą ambitną i pracowitą. Wokół siebie masz wielu zaufanych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej sytuacji, dokładnie tak samo, jak oni na Ciebie. Jeżeli utrzymasz swój kurs, już wkrótce osiągniesz upragnione szczęście.

Zobacz także: Fazy snu