POLECAMY

Sennik

Co oznacza mgła we śnie?

Mgła – niepokojący symbol

Co oznacza mgła we śnie?
Mgła znamionuje niepewność co do przyszłości i dróg, jakie należałoby obrać. Najczęstsze znaczenia snu o mgle:
  • wznosząca się w górę - niepomyślne prognostyki
  • opadająca - dobre widoki i nadzieje
  • bardzo gęsta - będziesz miał sprawę bardzo zawikłaną
  • rozpraszająca - oczyścisz się z fałszywych podejrzeń
  • Ujrzeć przed sobą mgłę - napotkasz nieprzewidziane trudności w jakiejś sprawie, ale zdołasz je przezwyciężyć dzięki przytomności umysłu.
  • Nie móc niczego rozpoznać we mgle - otrzymasz polecenie, zadanie bądź sprawę do załatwienia, z których będziesz się mógł wywiązać kierując się jedynie własnym wyczuciem i zdrowym rozsądkiem.

Pani sen, mimo że wywołuje w Pani przerażenie, nie powinien budzić w Pani niepokoju. Oczywiście może w to trudno uwierzyć, ale zaraz przekona się Pani o tym sama. Mgła w każdym z nas budzi swego rodzaju obawę. Pozbawia nas bowiem w pewien sposób wzorku, od którego uzależniamy swoje jestestwo, a także bezpieczeństwo. Mgła przesłania nam pole widzenia, czujemy się zagrożeni, gdyż obawiamy się, że nie zareagujemy w odpowiednim czasie na niebezpieczeństwo. Nie dziwi więc mnie wcale Pani obawa.

Polecamy także: Czas w marzeniu sennym

Mgła sama w sobie symbolizuje niepewność, która towarzyszy nam w życiu codziennym. Wynikać ona można z różnorakich powodów. Albo znajdujemy się w sytuacji, z której wydaje się nam, że nie znajdziemy wyjścia. Albo zostaliśmy postawieni przed trudnym zadaniem, z którym nie wiem, czy sobie poradzimy. Może ta niepewność dotyczyć także innych spraw. Na przykład wyboru szkoły, kierunku studiów, decyzji o zmianie pracy czy związku, w którym obecnie jesteśmy. Mgła symbolizuje wszystkie te sytuacje, które budzą naszą obawę, z którymi trudno jest nam się zmierzyć. Powód jest prosty – boimy się tego, co może się kryć za mgłą, czyli tego, co się wydarzy, gdy podejmiemy tę, a nie inną decyzję.

Jeżeli osoba śniąca zaś widzi we śnie mglę przed sobą, to znak, że czeka ją wiele przeciwności i przeszkód. Nie będzie jej łatwo osiągnąć upragniony cel, bądź też zrealizować powierzone jej zadanie. To także może budzić lęk i obawę. Jednak symbol ten zapowiada również zwycięstwo nad przeciwnościami losu. Wygrana ta będzie możliwa, dzięki umiejętnościom, które posiada sam śniący. Oczywiście nie stanie się to, jeśli on sam nie weźmie sprawy w swoje ręce.

Jednak w Pani przypadku wydaje się, że najtrafniejszy będzie obraz mgły, która otacza śniącego, nie pozwalając mu dostrzec niczego poza nią. To znak, że czuje się Pani niepewnie w obecnej sytuacji. Możliwe, że odczuwa Pani podświadomy lęk. Strach przed decyzjami i wyborami, które są jednak nieuniknione. Od Pani tylko zależy, jakie one będą. Musi Pani odnaleźć w sobie drzemiącą siłę, ona tam jest. Dzięki niej będzie Pani w stanie osiągnąć to, czego Pani pragnie, nawet jeśli będzie wiązało się to z jakimś bólem czy nieprzyjemnościami. Wszystko zależy od Pani.

Polecamy także: Czym jest sen i marzenie senne