Fryzury na Komunię dla gości – jak się uczesać?

Kobieta loki fot. Adobe Stock
Jak uczesać się, wybierając się na Komunię? Jako gość masz o wiele większą swobodę, niż rodzice. Jakie szybkie fryzurki sprawdzą się najlepiej?
Wioletta Górecka / 20.04.2018 05:30
Kobieta loki fot. Adobe Stock

Wybierasz się na Komunię, jednak nie masz pomysłu na fryzurę? Nie musisz wydawać pieniędzy na fryzjera. Proponujemy kilka pomysłów na fryzury na Komunię dla gości. Loki i fale, proste kosmyki, a także proste upięcia, które prezentują się zjawiskowo – sprawdź nasze propozycje!

Fryzura – najbardziej przyciągający uwagę element

Komunia to wyjątkowa okazja z kilku względów. Uroczyste przyjęcie Eucharystii przez dziecko to oczywiście najważniejszy jej element. Często jednak rodzina, rozsiana w różnych kierunkach, ma jedyną okazję do spotkania w dużym gronie. Każdy chce wówczas pięknie wyglądać. Oto nasze pomysły na fryzury na Komunię dla gości. Modne upięcia i całkiem zwyczajne, naturalne uczesanie - będą nadawać się również na każdą inną okazję, która wymaga elegancji!

Fryzury na Komunię dla gości – włosy krótkie

Jeśli jesteś posiadaczką krótkich kosmyków, nie masz w zasadzie większego problemu z doborem fryzury. Możesz je wyprostować albo zakręcić loczki. Delikatnie roztrzepane, z efektem, jakby potargał je wiatr i utrwalone lakierem, pasują doskonale do kobiet o dużym temperamencie. W zależności od kreacji, jaką będziesz mieć na sobie tego dnia, możesz we włosy wpiąć kwiat lub ozdobną spinkę.

Fryzury na Komunię dla gości – włosy półdługie i długie

Właścicielki średnich i długich pasm, mają trochę większe pole do popisu. W najprostszej i najszybszej wersji fryzury, włosy wystarczy zakręcić na papiloty lub zrobić loczki/fale za pomocą prostownicy i utrwalić je lakierem. Doskonale sprawdzą się również wszelkie koczki – zarówno te gładkie, na wypełniaczu, jak i niedbałe, potargane. Włosy możesz pozostawić rozpuszczone, a jeśli mają tendencję do skręcania się – ujarzmić je prostownicą. W pasemka warto wpiąć delikatną spinkę lub kwiat, a także nabłyszczyć je specjalnym preparatem. Jako gość nie musisz wyglądać bardzo poważnie – możesz pozwolić sobie nawet na odrobinę nonszalancji!  

Zobacz także:
Fokus na trendy! 7 najmodniejszych krótkich fryzur na 2018 rok!
Półdługie włosy - fryzury na każdą okazję!
Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Mamy kilka wskazówek!

Redakcja poleca

REKLAMA