POLECAMY

Półdługie włosy - fryzury

Poznaj propozycje fryzur dla włosów półdługich i wybierz coś dla siebie.

Półdługie włosy pasują niemal do każdej kobiety, niezależnie od kształtu twarzy i wieku. Są nowoczesne a do tego dają możliwość różnych stylizacji. Mają jeszcze jedną zaletę, są dosyć proste w stylizacji. Wśród trendów na rok 2014-2015 królują te lekko falowane.

Które gwiazdy noszą półdługie włosy?

Świetnym przykładem na to, że półdługie włosy są szalenie kobiece, jest Magdalena Frąckowiak. Modelka wybiera wersję minimalistyczną - wyprostowane pasma i bez grzywki. Agnieszka Szulim postawiła na wersję z długą, masywną grzywką, a Ritę Orę najczęściej można spotkać z lekko pofalowanymi włosami.

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły?

Inne sposoby na półdługie włosy

Włosy o takiej długości są świetnym rozwiązaniem dla tych, które starają się je zapuścić, i dla tych, które mają długie włosy, a chcą coś zmienić w swoim wyglądzie. Już zwykłe, proste cięcie do ramion potrafi odmienić o 180 stopni.

Najlepsze sposoby na pielęgnację włosów

Jeśli nosisz półdługie włosy, z pewnością regularnie odwiedzasz fryzjera. Najprawdopodobniej masz więc zadbane, zdrowe końcówki. Raz w tygodniu profilaktycznie nakładaj na nie nawilżającą odżywkę.

Zainspiruj się! Najmodniejsze fryzury z półkoczkami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 miesiące temu
miałam raz takie półdługie. totalnie się w nich nie czułam i postanowiłam je przedłużyć , tym bardziej że szykowały mi sie jakieś imprezy, gdzie chciałam się czuć wyjątkowo kobieco a to osiągam zawsze jednak z długimi włosami. fajnie że teraz jest tyle możliwości i skuteczne metody przedlużania włosów, jak ta ultradźwiękowa od great lengths na którą wiele babeczek się teraz decyduje.
/rok temu
Grzywka
/2 lata temu
straszna