Fokus na trendy! 7 najmodniejszych krótkich fryzur na 2018 rok

Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!
Karolina Kalinowska / 11 miesięcy temu

Wiele osób uważa, że krótkie fryzury nie są kobiece. Postaramy się udowodnić, że potrafią odmłodzić lepiej niż niejeden zabieg kosmetyczny. A do tego, że są seksowne i wyglądają bardzo nowocześnie, a ich stylizacja zajmuje tylko chwilę.

Krótka fryzura odmładza lepiej niż niejeden zabieg. Najmodniejsze cięcia na 2018 rok!

Krótkie fryzury są na topie!

Musicie zapamiętać raz na zawsze, że krótka fryzura nie oznacza strzyżenia na chłopczyce (chociaż taka fryzura jest bardzo modna w tym roku). Krótkie włosy to również takie do linii żuchwy.

Rok 2018 należy do krótkich fryzur z grzywką, które w mgnieniu oka potrafią odmienić nie do poznania. Warto również rozważyć krótkiego boba - to bardzo twarzowe cięcie, które dodatkowo jest łatwe w stylizacji.

Dla kogo są krótkie fryzury?

Zamiast podążać za najnowszymi trendami, powinnyście bardzo dokładnie przyjrzeć się swojej buzi. Jej kształt na bardzo duże znaczenie!

Jeżeli macie owalną twarz powinnyście wybrać fryzurę z grzywką. Panie z okrągłymi buziami powinny unikać odsłaniania skroni i uszu, zaś posiadaczki kwadratowej twarzy będą się dobrze prezentowały z grzywką na bok lub krótkim bobie.

Jeżeli nadal nie jesteście pewne to sprawdźcie odległość od brody do płatka ucha. Możecie to zmierzyć zwykłą linijką, trzymając ją pionowo przy twarzy. Uzyskałyście odległość większą niż 5,7 centymetra? Lepiej darujcie sobie krótką fryzurę!

Więcej modnych fryzur:Mamy to! 5 najmodniejszych fryzur na rok 2018
Jedna z najmodniejszych fryzur lat 70. wraca w wielkim stylu. Wiedziałyście, że może poprawić rysy twarzy?
Jest długość włosów, która pasuje każdemu! Coś w tym jest...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
super fryzury . mam podoną do tej trzeciej. malowałam włosy u fryzjerki .wiem że używala farby revlon z hologramem . w końcu ciepłę blondy stały sie modne ;) Brakuje mi wtych tredach jeszcze rudych loczkow;):):)
/10 miesięcy temu
Świetne fryzury, myślę, że większość się sprawdzi w trendach 2018. Tutaj lova.pl/kolory-wlosow-2018/ znalazłam tez trendy na ten rok jeśli chodzi o koloryzację. Polecam!