POLECAMY

Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy? Mamy kilka wskazówek

Zobacz, jak dobrać odpowiednią fryzurę i jakich koniecznie musisz unikać!

Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy

Zastanawiasz się, jaka fryzura najlepiej pasuje do twojego kształtu twarzy? Masz kwadratową, czy okrągłą? A może borykasz się z problemami trójkątnej lub prostokątnej? Zobacz, jak najłatwiej ukryć mankamenty, które mogą cię drażnić.

Porady - jak odpowiednio dobrać fryzurę

Angelina Jolie ma prostokątną twarz, ale od lat nie nosi grzywki, która odciągała uwagę od kanciastego kształtu twarzy. Jednak mimo to wygląda dobrze. Zaś Reese Witherspoon spiczasty podbródek niegdyś kontrastowała grzywką, a teraz stawia na fale. Jak radzą sobie inne gwiazdy?

Sprawdźcie nasze porady!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
Dla mnie zawsze wiążące zdanie w kwestii doboru nowej fryzury ma moja stylistka. Agnieszka z Shake Your Head robi to po prostu naturalnie. Ona zna moją twarz i gusta, w związku z czym nie ma większego problemu z doborem odpowiedniego uczesania.
/rok temu
na szczęście sama nie muszę się o to martwić. regularnie odwiedzam salon filomena i tam mi dobierają coś extra :) na szczęście mam tam blisko, bo mieszkam w Gliwicach w okolicy Daszyńskiego.
/rok temu
prawda jest taka, że żadna nawet najlepiej dobrana fryzura nic nie da jeśli włosy są zniszczone, suche i zaniedbane. Dlatego najpierw trzeba się zająć pielęgnacją. Warto zapytać się swojego fryzjera czy może polecić jakieś kosmetyki - ja właśnie tak zrobiłam i moja fryzjerka poleciła mi INOAR. Kupiłam szampon i odżywkę, używam już 2 miesiące i powiem wam że efekty są po prosu WOW