POLECAMY

Ból głowy w ciąży - przeziębienie

Jestem w 1 miesiącu ciąży. Dopadło mnie przeziębienie i zatkane zatoki.

Ból głowy w ciąży-przeziębienie

Jestem w 1 miesiącu ciąży. Dopadło mnie przeziębienie i zatkane zatoki. Mam bóle głowy i zatok. Cieknący katar i podwyższoną temperaturę od paru dni. Proszę mi powiedzieć co mam robić?

Edyta

Proszę zastosować syrop Prenalen- przeznaczony dla kobiet w ciąży. Dodatkowo proszę stosować naturalne antybiotyki czosnek, cebula. Kobiety ciężarne mogą stosować inhalacje z wody i soli. Podwyższona temperatura do 37.5 stopnia C utrzymuje się w początkowym stadium ciąży.

Gorączka i ból głowy w ciąży niekoniecznie musi być wynikiem przeziębienia. Gdyby przeziębienie nie ustępowało po zastosowaniu domowych sposobów leczenia proszę udać się do lekarza. Na przyszłość zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki w celu uzyskania odpowiedzi na podobne pytania.

Zobacz:

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
On jest o tyle fajny, że tak delikatniej psika bo miałam kiedyś taki co myślałam, ze mi głowę urwie podczas psikania. Fajnie udrażnia nos no i pozostawia taki miły zapach w nosie, ciężko to określić, no fajnie pachnie i tyle.
/4 lata temu
Taki spray może okazać się zbawienny bo często zatkane zatoki powodują okropny ból głowy więc warto mieć coś skutecznego.
/4 lata temu
też polecam prenalem, bardzo mi pomógł, sprawdził się zarówno syrop, jak i pastylki na gardło i spray do nosa