Pomadka

Pomadka to dla większości kobiet przedmiot kultowy, bez którego życie straciłoby blask. Kiedyś typowa dla ulicznic, teraz gości na twarzy każdej piękności. Historia pomadki sięga czasów starożytnego Egiptu. Kobiety miały utrudnione zadanie ponieważ do barwienia ust wykorzystywały utłuczone kamienie półszlachetne oraz substancje pochodzące z roślin i owadów. W późniejszych czasach szminki popadły w niełaskę, z dziwnych przyczyn uznano je za narzędzie szatana i ozdobę godną tylko nierządnic i... aktorek.

Pomadka to dla większości kobiet przedmiot kultowy, bez którego życie straciłoby blask. Kiedyś typowa dla ulicznic, teraz gości na twarzy każdej piękności.

Historia pomadki sięga czasów starożytnego Egiptu. Kobiety miały utrudnione zadanie ponieważ do barwienia ust wykorzystywały utłuczone kamienie półszlachetne oraz substancje pochodzące z roślin i owadów. W późniejszych czasach szminki popadły w niełaskę, z dziwnych przyczyn uznano je za narzędzie szatana i ozdobę godną tylko nierządnic i... aktorek.

Prawdziwy boom i wyzwolenie nastąpiło w latach 30. Szminki stały się wtedy podstawą wizerunku każdej szanującej się damy.
Nawet II wojna światowa nie zmieniła przywiązania pań do tego kosmetyku.
Wraz z pojawieniem się w latach 50. kolorowych filmów, podkreślone usta docenili także panowie. Wszystko to za sprawą Marilyn Monroe. Każdy mężczyzna podziwia urodę i zmysłowość czerwonych ust. Jej fantazyjne odcienie wciąż goszczą na ustach większości kobiet. A panowie niestety - muszą pogodzić się z faktem, że ich panie po prostu KOCHAJĄ błyszczeć....

szminkaLaboratorium „Delia Cosmetics” wprowadziło na rynek kosmetyczny nowe, intrygujące i kobiece odcienie pomadki Delia Glamour Pearl Concept Lipstick. Najnowszym osiągnięciem jest zastosowanie w pomadkach masy perłowej otrzymywanej z perłopławu PINCTADA MAXIMA. Perłopław ten charakteryzuje się największymi rozmiarami spośród znanych aktualnie przedstawicieli tego gatunku. Wytwarza on najpiękniejsze i najbardziej poszukiwane perły na świecie. W masie perłowej występują liczne proteiny i mikroelementy, które są prawdziwym źródłem składników aktywnych mających zbawienny wpływ na spragnione regeneracji usta. Dzięki zawartości masła shea oraz oleju sojowego pomadka daje natychmiastowe odczucie miękkości skóry oraz efekt wygładzenia, połysk oraz jedwabistą gładkość. Pielęgnuje usta i aktywnie chroni je przed utratą wilgoci nawet kilka godzin po użyciu. Kolekcja składa się z 7 nowych kolorów. Bogata kolorystyka daje możliwość trafnego doboru koloru do urody, okazji oraz stroju.

Siedem nowych odcieni pomadki przeniesie Cię w świat tajemniczych buduarów, pełnych barw, zmysłowości i tajemniczości. Kolekcja pomadek Delia Glamour Pearl Concept Lipstick sprawi, że każda kobieta przeniesie się w krainę osiemnastowiecznej Francji z jej bogactwem kolorów i subtelnego wina w odcieniach bordo, rubinu i róży.....

Teraz w 7 nowych kolorach:

19 francuska róża
20 poziomkowy sorbet
21 porzeczkowa fascynacja
22 soczysta malina
23 dojrzała brzoskwinia
24 kusząca truskawka
25 orzechowa sonata

Cena:
Delia Glamour Pearl Concept Lipstick: (4,4 gram) : ok. 10 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Uniknij rozczarowania nowo poznanym facetem sprawdzając go na: ZDRADNIK kropka PL