Zara fot. Adobe Stock

Spódnica z Zary hitem Instagrama. Kosztuje 109 zł

Spódnica z Zary błyskawicznie stała się hitem Instagrama. Jest wykonana ze sztucznej skóry i sięga do połowy uda.
Karolina Kalinowska / 20.11.2019 09:41
Zara fot. Adobe Stock

Zara to jedna z najpopularniejszych sieciówek. Ma w swojej ofercie ubrania w przystępnych cenach, które są zgodne z najnowszymi trendami. Nie powinno więc nikogo dziwić, że co chwilę słyszymy o hicie z kolekcji tej popularnej sieciówki. Teraz na topie jest spódnica z ekoskóry.

Spódnica z Zary hitem Instagrama

W sezonie jesień-zima 2019 skórzana spódnica to jeden z najmodniejszych elementów garderoby. Niestety modele wykonane z naturalnej skóry są dość drogie, a z drugiej strony wiele osób nie nosi takich ubrań ze względów ideologicznych.

W takiej sytuacji wybawieniem okazuje się ekoskóra, która również wygląda bardzo stylowo, jest dużo tańsza i przy jej produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Zatem nic dziwnego, że model z Zary zdobył tak dużą popularność.

Spódnica mini Zarafot. Materiały prasowe

Spódnica z Zary sięga do połowy uda, jest delikatnie rozszerzana ku dołowi. Ma kieszenie z przodu i pasek z metalową sprzączką, który świetnie podkreśla talię. Jest plisowana na dole, więc łączy w sobie dwa najważniejsze trendy tego sezonu - skórzana i plisowana spódnica.

Producent twierdzi, że spódnica ma kolor pudrowego różu, niestety nie możemy się z tym zgodzić. Na nasze oko to kolor ceglasty, który wpada w brąz. Obecnie możesz ją kupić w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym marki Zara. Kosztuje 109 zł.

Pamiętaj, że skóra to bardzo wyrazisty materiał i dobrze stonować go delikatną górą. Idealnie sprawdzi się klasyczny t-shirt, gładki sweter lub grzeczny golf. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć, które pokazują, jak można stylizować ten element garderoby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀Tenue d’automne 🍁 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Ressortir les bottines et les vêtements un peu plus chauds... j’étais pas prête 😩 Tenue toute en nouveautés, je suis faaan et vous ? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ (-10% sur @modressmode avec "GAHIA10") ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #automne #autumn #autumnoutfit #hat #chapeau #modress #modressmode #zara #zaraskirt #zaraaddict #similicuir #ootd #outfit #outfitoftheday #tenuedujour #lookdujour #details #boots #bottines #heels #highheels #blogueusemode #followme #outfitmodress

Post udostępniony przez @ ga.hia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mi look favorito del vídeo de ayer ☺️🍂

Post udostępniony przez Maria (@_mariatorresg)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sundays 🖤 #chill #sundaymood #outfit #zaraskirt

Post udostępniony przez Vivi Staszewski (@viviiiii93)

Więcej modnych ubrań z Zary:
Joanna Koroniewska w modnej sukience z Zary
Małgorzata Rozenek w kurtce z Zary. Ten wzór jest hitem jesieni