Jesień 2010 w wersji light

W tym sezonie lekkość i zwiewność to podstawowe atuty kobiecości. W doborze kreacji inspiruj się mglistymi porankami i babim latem.<!-- (c) 2000-2010 Gemius SA ver 1.4 Emisje: minisite/pantene_minisite, piksel --> <script language="javascript1.2" type="text/javascript"> //<![CDATA[ _gde_xgffdsotin = new Image(1,1); _gde_xgffdsotin.src='https://gde-default.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=zI6QcnggW5f_opDOU9Ud0JSrTKkuwGy5KpPDNZQVJ73.57/stparam=xgffdsotin'; //]]> </script>
/ 07.06.2010 11:11

W tym sezonie króluje romantyzm, pod znakiem mgły i wiatru. Kobieta ma wyglądać jak zjawa, zostawiając za sobą intrygując pasmo powiewających, delikatnych, półprzezroczystych tkanin. Wieczorowe kreacje są długie, powłóczyste. Delikatna transparentność uchyla rąbek tajemnicy, jaki kryje się pod suknią. Kobieta wygląda jak otulona poranną mgiełką, zaplątana w babie lato.

Kreacje nie mają sztywno określonych form, a wiją się bezwładnie z każdym ruchem. Również kolorystyka przywodzi na myśl lekko unoszącą się nad ziemią mgłę, w odcieniach brudnej bieli i palety barw typu nude. Dominuje muślin, tiul, szyfon przełamane biżuteryjnymi naszyciami i dodatkami, które mają za zadanie uwydatniać delikatność i niewinność materiału, który sprawia, że cała sylwetka zdaje się zmysłowo unosić w powietrzu.