Piękne włosy bez kompromisów na pokazie Twenty8Twelve

Tylko u nas Sam McKnight uchyla rąbka tajemnicy i zdradza, jak wykonać fryzurę, która będzie pełna lekkości i mocy. <!-- (c) 2000-2010 Gemius SA ver 1.4 Emisje: minisite/pantene_minisite, piksel --> <script language="javascript1.2" type="text/javascript"> //<![CDATA[ _gde_xgffdsotin = new Image(1,1); _gde_xgffdsotin.src='https://gde-default.hit.gemius.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/redot.gif?id=zI6QcnggW5f_opDOU9Ud0JSrTKkuwGy5KpPDNZQVJ73.57/stparam=xgffdsotin'; //]]> </script>
/ 01.10.2010 14:13
W przyszłym sezonie rozpuszczone włosy znajdą się w centrum uwagi. Dlatego już dziś warto o nie zadbać odpowiednią pielęgnacją. Przede wszystkim wybierz produkty, które wzmocnią i nie obciążą kosmyków - np. nową linię Pantene Aqua Light.

Specjalnie na pokaz Twenty8Twelve - wiosna/lato 2010, Sam McKnight - międzynarodowy stylista fryzur, stworzył look naturalny i swobodny.

Sam McKnight - międzynarodowy stylista fryzur Pantene. To żywa legenda fryzjerstwa. Punktem zwrotnym jego kariery był rok 1978, kiedy po raz pierwszy pracował przy sesji dla magazynu Vogue. Od tego czasu przygotował stylizacje do setek okładek i artykułów prawie wszystkich międzynarodowych edycji pisma. Obecnie Sam przygotowuje stylizacje dla znanych fotografów, takich jak: Karl Lagerfeld, Craig McDean, Nick Knight, Solve Sundsbo, Mario Testino i Patrick Demachelier. Napięty kalendarz stylisty wypełniony jest rezerwacjami na sesje zdjęciowe, największe imprezy oraz kampanie reklamowe, na których pracuje z top modelkami, m.in.: Darią Werbowy, Gemmą Ward, Lily Donaldson i Agyness Deyn. Sam często współpracuje z gwiazdami. Na liście jego klientów możemy znaleźć takie nazwiska jak: Cate Blanchett, Tilda Swinton, Kylie Minogue, Nicole Kidman Madonna, Uma Thurman, Sienna Miller, Drew Barrymore oraz Penelope Cruz.Jak zrobić taką fryzurę:
1. Zacznij od odpowiednich przygotowań - umyj głowę szamponem Pantene Aqua Light, a następnie nałóż odżywkę, która nie obciąży włosów. Bo tylko czyste i odżywione włosy są podstawą pięknej fryzury.

2. U nasady wetrzyj piankę dodającą objętości, a następnie wysusz włosy na okrągłej szczotce zaczynając od tyłu głowy.

3. Na suche końcówki użyj Lekkie Odżywki w sprayu Pantene Aqua Light, dzięki temu nie będą splątane.

4.
Aby włosy lepiej się układały pojedyncze pasma okręć na lokówce i trzymaj przez sekundę - nie pozwól im nadto się skręcić. Możesz też zapleść dwa grube warkocze i pójść spać w takiej fryzurze, a rano po prostu je rozpuść.

5. Na końcu roztrzep podkręcone włosy, uzyskując efekt "chaosu pod kontrolą". Całość utrwal delikatnym lakierem do włosów.