Pantene Lekkie i Mocne, pielęgnacja włosów fot. serwis prasowy

Pantene Aqua Light

Nowa formuła kosmetyków Pantene Pro-V Lekkie i Mocne oparta na technologii Clean-Rinse sprawia, że włosy są do 100% mocniejsze i jednocześnie nieobciążone. Bez kompromisów!
/ 23.05.2012 19:39
Pantene Lekkie i Mocne, pielęgnacja włosów fot. serwis prasowy
Tempo życia w nowoczesnym mieście sprawia, że coraz częściej bardziej cenimy proste i lekkie, a jednocześnie skuteczne rozwiązania. W obliczu braku czasu i natłoku zajęć szukamy produktów, dzięki którym uzyskujemy rezultaty bez konieczności podejmowania wyborów. W ten sposób, zgodnie z ideą „mniej znaczy więcej” zaczynamy podążać w nowym kierunku, określanym przez trendsetterów jako Urban Light. Nowy trend zainspirował także ekspertów Pantene Pro-V. Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, które nie chcą wybierać pomiędzy odżywionymi i mocnymi, a lekkimi włosami, stworzyli kolekcję kosmetyków, które wzmacniają włosy, nie obciążając ich. Dzięki nowej technologii Clean-Rinse produkty z linii Lekkie i Mocne spłukują się szybciej niż tradycyjne kosmetyki, nie pozostawiając zbędnego osadu, obciążającego włosy. Pantene Pro-V Lekkie i Mocne to zero kompromisów!

Większość odżywek obciąża cienkie i delikatne włosy, w efekcie kosmyki opadają. Do tej pory wiele kobiet musiało wybierać między lekkimi a wzmocnionymi i odżywionymi włosami. Na szczęście wraz z pojawieniem się nowej serii Pantene Pro-V Lekkie i Mocne ten dylemat przestał być aktualny. Teraz możesz mieć wszystko – 100% mocniejsze włosy, zero obciążenia!

Na czym polega technologiczna innowacja linii Pantene Pro-V Lekkie i Mocne? Tradycyjne produkty do pielęgnacji włosów mogą zawierać składniki, które zastygają na wilgotnych kosmykach i sprawiają, że są one obciążone. Rozumiejąc odczucia wielu kobiet, które za niezadowalającą kondycję swoich włosów obwiniają odżywki, eksperci Pantene Pro-V postanowili odpowiedzieć na ich potrzeby. „Gdy odkryliśmy, jak bardzo tradycyjna odżywka może obciążyć delikatne włosy, zrozumieliśmy, że musimy opracować zupełnie nową formułę, która wzmocni włosy, ale spowoduje, że nie będą ciężkie i pozbawione życia” – stwierdza dr Frauke Neuser. W produktach z linii Lekkie i Mocne zastosowano technologię Clean-Rinse, dzięki której spłukują się one znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki. Technologia minimalizuje ilość pozostawianych na włosach substancji, dzięki czemu kosmyki są świeże i lekkie, ale także wzmocnione.
Linia składa się z czterech produktów:


Szampon Lekkie i Mocne
Nowa formuła szamponu sprawia, że włosy są odżywione i wzmocnione, a przez to bardziej odporne na zniszczenia, spowodowane niewłaściwą stylizacją i szczotkowaniem. Dzięki technologii Clean-Rinse szampon usuwa z włosów osad i pozostałości po kosmetykach do stylizacji, sprawiając, że są lekkie i dokładnie oczyszczone.

Odżywka Lekkie i Mocne
Dzięki ulepszonej formule odżywka Lekkie i Mocne spłukuje się dwa razy szybciej niż zwykłe odżywki Pantene Pro-V. Zastosowano tutaj zaawansowaną technologicznie drobnowarstwową strukturę żelową, która w przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek o kremowej konsystencji nie obciąża włosów. Odżywka dogłębnie regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W rezultacie włosy są lekkie i wyraźnie mocniejsze. Bez kompromisów!

Wzmacniający Włosy Dwufazowy Spray Lekkie i Mocne
Delikatny, dwufazowy odżywczy spray stylizuje i odświeża włosy pomiędzy myciami. Pierwsza (górna) faza kosmetyku zawiera substancje wzmacniające, które ułatwiają rozczesywanie, a skupiona pod nim druga faza z pantenolem zapewnia natychmiastowe wygładzenie fryzury. Spray może być stosowany w ciągu dnia na mokre lub suche kosmyki.

Lekka Odżywiająca i Wzmacniająca Maska Lekkie i Mocne
Nawet włosy delikatne lub te podatne na obciążenia pokochają maskę Lekkie i Mocne. Pomimo obecności intensywnie odżywiających składników kosmetyk nie obciąża włosów, sprawiając, że są one jednocześnie lekkie i wzmocnione. Aby włosy były wyraźnie mocniejsze i zregenerowane, maskę można stosować dwa razy w tygodniu.Ceny:
Pantene Pro-V Szampon Lekkie i Mocne – 250 ml – 10,49 zł, 400ml – 14,99 zł
Pantene Pro-V Odżywka Lekkie i Mocne – 200 ml – 10,49 zł
Pantene Pro-V Wzmacniający włosy, dwufazowy spray Lekkie i Mocne – 150 ml – 16,99 zł
Pantene Pro-V Odżywiająca i wzmacniająca maska Lekkie i Mocne – 200 ml – 16,99 zł