Ikona stylu: Joanna Horodyńska

Zawodowo stylizuje innych i pisze o stylu gwiazd. Ale tym razem to my oceniamy stroje Joanny Horodyńskiej.
/ 30.11.2009 11:16
Już od 16 lat żyje modą. – Zaczęło się banalnie, od modelingu. Jednak nigdy nie traktowałam pracy modelki na poważnie. Był to mój sposób na poznawanie świata. Potem zostałam prezenterką w MTV i pod wpływem kolorowych teledysków zamarzyłam, by stylizować – opowiada nam Joanna Horodyńska. Najpierw ubierała kolegów z MTV, potem zaczęła pracować z gwiazdami i przy pokazach mody. Uwielbia pisać i opowiadać o trendach i projektantach, odkrywać nowe style i testować je na sobie. Najbardziej ceni Stellę McCartney za jej prostotę i kobiecość, a Kate Moss uważa za swoją ikonę mody. Stylistka promuje i wspiera polskich projektantów. Do jej ulubionych należą grupa MMC i duet One Eighty.

W SZAFIE JOANNY
* Torby, torebki i torebeczki najznakomitszych marek, takich jak Chanel i Prada. Najbardziej ulubione to czarne modele od Chloé i Lanvin. – Sprzedałam kilka nienoszonych torebek, by nabyć tę od Lanvin – przyznaje się stylistka.

* Kolczyki na każdą okazję, m.in. z Apartu, a także stylowa biżuteria vintage wyszperana w londyńskich sklepikach.

* Supermodne długie dziurkowane kozaki od Stelli McCartney.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/05.03.2014 18:38
Uważam ,że pani Joanna powinna nosic czapki lub duże kapelusze , nie straszyła by wtedy ludzi, a jak by miała woalkę dzwiekoszczelną to było by juz naprawdę bardzo dobrze,bo nie było by słychać co też gada ta specjalistka modowa, a tak musimy słuchać ten jej bełkot, znalazła się stylistka ze spalonego teatru,
/08.04.2010 15:06
40 lat minęłooo jak jeden dzien
/08.04.2010 15:04
co jej tak nogi powykręcało? niestety asiu ale na obcasach trzeba umieć chodzić-baleriny to buty dla ciebie!
POKAŻ KOMENTARZE (19)